Muskan Jay Wiki Kimdir, Biyografi, Yaşı, Boyu

 

Muskan Jay Biyografisi: Muskan Jay, 27 Haziran 1987 doğumlu Pakistanlı bir aktris. Kariyerine model olarak başladı ve şu anda Pakistan’da birçok popüler marka ve TV reklamlarında yer alan ünlü bir model.

Muskan, olağanüstü görünümü nedeniyle Showbiz Endüstrisinde iyi bir yer tutuyor ve çeşitli Bollywood filmlerinde de rol aldı. Aynı zamanda yetenekli bir şarkıcı ve birçok albüm çıkarmış ve birçok farklı şarkı seslendirmiştir. Ayrıca 2016 yılında güzellik yarışmasında Bayan Pakistan’ı kazandı.ü

Doğum tarihi

27 Haziran 1987

Doğum Yeri

Şeyhupura

Meslek

Model, Şarkıcı ve Oyuncu

Kariyer

 

  • Muskan Jay Khan’ın çıkardığı ilk müzik Albümü Zara Thumka Laga oldu, albüm büyük bir hit oldu ve Muskan’ı halk arasında ünlü bir yüz haline getirdi.

 

  • Oyunculuk becerileriyle tanındı

 

  • Müziği dinleyiciler arasında büyük bir hit oldu ve en büyük hiti, muhteşem görünümünün vitrini nedeniyle çok popülerlik kazanan Teri Beparwai şarkısı.

 

  • Videoda Chai wala olarak da bilinen Arshad Khan ile çalıştı. O, Pakistan’da ünlü bir model.

 

  • Bu video şarkı internette çok viral hale geldi ve Muskan’ı bir süre haberlerde tuttu.

 

  • Bollywood’da da çalışan Muskan, Bollywood’a ilk çıkışını başrolde yer aldığı Just MMS filmiyle yaptı.

 

Muskan Jay’in  Boyu, Kilosu

Boyu

165 cm

Kilosu

54 Kilo

Göz rengi

Mavi

Muskan Jay’in Ailesi

Muskan, Abdul Jalil adında bir iş adamıyla evlidir ve çiftin bir oğulları vardır. Evlilikleri 2014 yılında gerçekleşti ve büyük bir olaydı. Aile gerçekten mutlu ve şu anda Pakistan, Lahore’da yaşıyor.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.