Mustafa Destici Kimdir Biyografisi

Mustafa Destici Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Yıllardır Büyük Birlik Partisi’nin genel başkanlığı görevini yapan Mustafa Destici Kimdir nereli kaç yaşında biyografisi.

Mustafa Destici Kimdir Biyografisi

BBP Genel Başkanı 1966 tarihinde Eskişehir ili Günyüzü ilçesinde dünyaya geldi.İlk okulu doğduğu yer Günyüzünde, orta ile lise öğrenimini ise Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi’nde bitirdi.1988 tarihinde Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesini bitirmiş ve 1993 tarihinde kadar Öğretmen olarak görev yapmıştır.Yüksek Lisansını Gazi Üniversitesinde yapmıştır.

1978 tarihinde Ülkü Ocaklarında görev almış ve 12 Eylül Darbesi’nden sonra kurulmuş ilk Ülkücü Gençlik teşkilatında Genel Başkan yardımcısı olarak görev aldı.1992 tarihinde Nizam-ı Alem ocaklarında görev almış 2007 tarihine kadar hem Nizam-ı Alem hemde Alperen Ocakları’nda aktif olarak bulunmuştur.

visum china
visum china

Mustafa Destici 1993 tarihinle beraber Malatya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde Görev almış ve aynı tarihte Gazi Üniversitesi’nde araştırma görevliside olmuştur.2000 tarihine kadar Gazi Üniversitesinde Akademisyen olarak kalmıştır.2000 tarihinden sonra Tarım Bakanlığında görev aldı ve 2007 tarihine kadar olan zamanda burada bulundu.15 Nisan 2007 tarihinde yapılan 2. Olağanüstü Büyük Kurultay’da 17 yıllık memur mesleğinden istifa etmiş ve BBP’ne katılmıştır.MYK üyeliğine seçilmiş ve Mali işlerden Sorumlu Genel Başkan yardımcılığına getirilmiştir.

Mustafa Destici 9 Kasım 2008 tarihinde yapılan Kurultay’da tekrar MKYK üyeliğine seçilmiş ve Teşkilatlar sorumlusu Genel Başkan Yardımcısı olmuştur.

3 Temmuz 2011 tarihinde yapılan Büyük Birlik Partisi Olağanüstü Kongresi’nde Genel Başkanlığa seçildi.Kendisi Evlidir ve 3 çocuğu bulunmaktadır.İyi derecede Arapça ile İngilizce bilmektedir.Halen Genel başkanlık görevinde bulunan isim 2015 genel seçimleri öncesi Saadet Partisinle ittifak yapıp seçime öyle girme kararı almışlardır.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.