Mustafa Mandev kimdir, nereli, Mustafa Mandev hayatı, biyografisi, Mustafa Mandev kaç yaşında?

Mustafa Mandev Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Aslen Nereli?

Show Haber’de muhabir olarak gördüğümüz Mustafa Mandev kimdir, nereli, Mustafa Mandev hayatı, biyografisi, Mustafa Mandev kaç yaşında? İşte Mustafa Mandev hakkında detaylar.

Mustafa Mandev Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Show TV’de haber muhabiri olarak görev alan Mustafa Mandev Sinop Üniversitesi Radyo ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Beykent Üniversitesi Radyo-Televizyon Gazeteciliği bölümünde lisans eğitimini tamamlamıştır.

2017-2020 yılları arasında ATV Haber’de muhabir olarak görev almıştır. 2020-2021 yıllarında ise Aspor’da muhabir olarak çalışmıştır. Günümüzde Show Haber’de görev almaktadır.

Mustafa Mandev hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.