Mustafa Yenigün Kimdir Nereli Biyografisi

Mustafa Yenigün Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Flash Tv televizyonunun haber müdürlerinden ve aynı zamanda sunucularından olan Gece bülteninde gördüğümüz deneyimli isimlerden biri olan Mustafa Yenigün kimdir? Flash Tv televizyonu sunucusuyla ilgili özgeçmiş içeriğimizde.

Mustafa Yenigün Kimdir Nereli Biyografisi

Sunucu Mustafa Yenigün, 1984 doğumlu ve Karadenizli bir isimdir.Ordu’da hayata gözlerini açmış isim okulada burada başlamış ve uzun bir eğitim serüveninin sonucunda Üniversiteyi kazanmasından ötürü İstanbul’a gitmiştir.Burada Marmara Üniversitesini kazanan isim Gazetecilik bölümünü bitirmiştir ardından ise mesleğe ilk adımlarını gerçekleştirerek çeşitli kanallarda görevler almıştır.Flash Tv’de bulunan isim uzun yıllardır televizyon dünyasındadır.

İlk olarak Tgrt ekranlarınla beraber televizyonlarda yer almaya başlamış isim burada bir süre kadar bulunmuş sonrasında ise Atv ekranlarına transfer olmuştur.Atv’den sonra ise Flash Tv televizyonuna geçen isim ilk olarak Flash Tv ekranlarında muhabirlik yapmaya başlamış ardındanda sunuculuk ve haber müdürlüğüne kadar yükselmiştir.Halen Flash Tv ekranlarında bulunmaya devam eden isim Gece bülteninin dobra sunucularındandır.

visum china
visum china

Özellikle Als hastalığı ile ilgili insanları uyurmak amacıyla yapmış olduğu görüntü ile o dönemlerde sıkça ismi konuşulan kişi olmuştur.Bir çok konudada duyarlı olduğu gözüken isim özellikle sağlık ve doğa ile ilgili söylemiş olduğu sözlerle çok fazla dikkat çekmiştir.

Mustafa Yenigün 2013 senesinde evlenmiştir.İstanbul’da güzel bir düğün ile evlenmiş olan ismin eşinin adı ise Burcu Yıldızdır.Bir tane çocukları bulunan çifte bizde mutlu sağlıklı huzurlu günler dileriz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.