Myriam Fares kimdir, nereli, Myriam Fares kaç yaşında, Myriam Fares boyu, kilosu kaç, Myriam Fares özel hayatı, evli mi?

Myriam Fares Kimdir, Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

Katar’da yapılacak olan 2022 Dünya Kupası’nın resmi taraftar şarkısını Nicki Minaj ve Maluma ile birlikte seslendiren Myriam Fares hakkında detayları derledik. Peki Myriam Fares kimdir, nereli, Myriam Fares kaç yaşında, Myriam Fares boyu, kilosu kaç, Myriam Fares özel hayatı, evli mi? İşte Myriam Fares hakkında detaylar.

Myriam Fares Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Myriam Fares 3 Mayıs 1983 tarihinde Sidon Bölgesi, Kfar Chellal’da Maruni Hristiyan bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Lübnanlı bir şarkıcı, dansçı ve oyuncudur.

Orta Doğu’da, müzik videolarında koreografili dans rutinleri sergileyen Arap kadın sanatçılardan biri olarak tanınır ve bu nedenle Arap medyası tarafından “Sahnenin Kraliçesi” olarak adlandırılır. “Ana Wel Shou”, “Nadini”, “Moukanah Wein”, “Mosh Ananiyya”, “Eih Elli Byohsal” ve “Nifsi A’oulhalak” dahil olmak üzere birçok liste başı olmuş single’larla bugüne kadar 5 stüdyo albümü yayınladı.

2010 yılında, 30 bölümden oluşan dans rutinleri ve komedi skeçleri yaptığı Ramazana özel show programı “Fawazir Myriam” da rol aldı. 2012’de Google tarafından Orta Doğu elçisi olarak aday gösterildi. Myriam, 2014’te yayınlanan TV dizisi Itiham ile ilk kez başrol oyuncusu oldu. Aynı yıl, Disney müzikali Peter Pan’da Birleşik Arap Emirlikleri’nde canlı performans sergiledi. Anghami üzerinde en çok çalınan sanatçı ve beşinci albümü “Aman” için en çok çalınan albüm ile rekor kırdı.

Myriam Fares kimdir, nereli, Myriam Fares kaç yaşında, Myriam Fares boyu, kilosu kaç, Myriam Fares özel hayatı, evli mi?

Myriam Fares Evli mi?

Lübnanlı-Amerikalı iş adamı Danny Mitri ile Ağustos 2014’te Kıbrıs’ta düzenlenen bir törenle evlendi. Çiftin Şubat 2016 ve Ekim 2020’de dünyaya gelen iki çocuğu var.

Myriam Fares Boyu Kaç?

Myriam Fares 1.65 boyundadır.

Myriam Fares Kaç Kilo?

Myriam Fares 54 kilodur.

Myriam Fares Burcu Nedir?

Myriam Fares Boğa burcudur.

Myriam Fares hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.