Naci Taşdöğen kimdir, nereli, Naci Taşdöğen kaç yaşında?

Naci Taşdöğen Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Emret Komutanım dizisinde oynadığı Ahmet Başçavuş karakteri ile hafızalarda yer edinen Naci Taşdöğen kimdir, nereli, Naci Taşdöğen kaç yaşında? İşte Naci Taşdöğen hakkında detaylar.

Naci Taşdöğen Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Naci Taşdöğen 3 Mart 1963 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Türk tiyatro oyuncusu, sinema ile televizyon oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır. İstanbul Anadolu ve Yapı Meslek Lisesi’nden mezun olmuştur. Ardından 1992 yılında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirdi.

Sinema, tiyatro ve dublaj alanlarında çeşitli ödüller kazanmıştır. Sungun Babacan’ın tavsiyesiyle Donald Duck karakterini seslendirmeye başlamıştır. Orijinal sesini dünyada seslendirebilen tek kişidir. Bu konuda ABD’de aldığı patent bile bulunmaktadır. Emret Komutanım dizisinde Ahmet Başçavuş’u oynamıştır. Ayrıca kardeşleri Erkan Taşdöğen ve Selahattin Taşdöğen kendisi gibi oyunculuk yapmaktadır.

Naci Taşdöğen hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Tutkulu Bir Aşk Hikayesi - AİLE başlıyor...

14 Şubat'ta Show TV'de yayınlanacak, başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya'nın rol aldığı tutkulu bir aşk hikayesi olan "Aile" dizisi oyunuclarına, nerede çekildiğine, fotoğraflara ve fragmanlara sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
Aile Dizisi Oyuncuları
Aile dizisi fragmanları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir