Nagehan Alçı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Biyografisi

Nagehan Alçı Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Katıldığı bir çok program içerisinde yorumculuk yapmış olan ve bir takım seminerlere katılmış bazı dönemlerde söylemiş olduğu yorumlarla ve yazılarla beraber en cok konuşulan isim olan Nagehan Alçı kimdir kaç yaşında boyu kaç? tecrübeli yorumculardan biri olan ünlü kişinin hayatı.

Nagehan Alçı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Nagehan Alçı, 13.04.1977 tarihinde en büyük şehrimiz olan İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır.Ünlü isim İstanbul’da lise ve üniversite okumuştur.Liseyi Erkek lisesinde okumuş, Üniversiteyi ise Boğaziçi Üniversitesi’nin Siyaset Bilimi bölümünde tamamlamıştır.Boyu 1,65 cm’dir.

Gazetecilik mesleğine Hürriyet gazetesi ile beraber başlamış ve bu gazetede Staj görmüştür.Sonrasında Stajını Hürriyet dışında Yurtdışında bulunan televizyonda bitirmiştir.Bir süre kadar Show Tv televizyonunda çalışmış ve haberlerle ilgili dış bölümde bulunmuştur.2007 senesinden sonra ise Akşam gazetesine geçiş yaparak burada bir takım köşelerde yazılar yazmıştır.Bir dönem belgeselde hazırlamış olan ünlü isim ardından aynı senelerde Kanaltürk televizyonunda Sınırsız adındaki programın yorumcularından olmuştur.

Akşam gazetesi ile KanalTürk televizyonun ardından Milliyet gazetesinde çalışmaya başlamış ve yazılarını burada yazmıştır.Milliyet’in sonrasında Kanal 24 ekranlarında bir dönem sunuculuk yapmıştır.

visum china
visum china

2011 senesinde Beyaz Tv ile beraber CNN Türk ekranlarında katılmış olduğu programlarda yorumcu olarak yer aldı.İspanyolca ile beraber Almancayı çok iyi bilen isim çok az şekilde ise Fransızca dilini konuşabilmektedir.

nagehan-alci-biyografisi

Nagehan Alçı Evli mi? 2010 yılında evlenmiş olan ismin eşi Rasim Ozan Kütahyalıdır.2013 senesinde çiftin ikiz çocukları dünyaya gelmiştir.Adları ise Betül ile Ayşe’dir.

Kitapta yazmış olan isim Özü Sözü Yirmi Bir adındaki kitabın sahibidir.Kitap bir çok yerde satıştadır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir