Nahide Babaşlı Kimdir?

Nahide Babaşlı Kimdir?

Çok küçük yaşta müzik yaşamına başlayan ve hem mükemmel sesi hem de güzelliği ile her kesim insanın kesin dinlemesi gerektiğini düşündüğümüz Nahide Babaşlı kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu gibi sıkça aranılan soruların detaylı cevapları konumuzda.

Nahide Babaşlı Kimdir? Biyografisi

22 Eylül 1996 yılında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de doğan Nahide Babaşlı, 1.67 metre boyunda, 57 kilo ve Başak burcudur.Uzun yıllar Azerbaycan’da yaşayan isim 2018 tarihinde hayatında ilk defa İstanbul’a gelmiş ve sevilen birkaç programa katılmıştır.

İlk olarak Azerbaycan’da bulunduğu dönemde kendisine Youtube kanalı açmış olan isim, bu kanalından sürekli Coverlar yayınlamaya başlamış ve gelen güzel yorumlarla birlikte kanalını ilerleterek büyük bir takipçi sayısına ulaşmıştır.

Youtube’de seslendirdiği belli başlı parçalarla birlikte kısa sürede ünlenen isim, özellikle Ay Yüzlüm, Dido, Senden Benden Gittin Gideli, Belalım, Gesi Bağları, Kendine İyi Bak, Tiryakinim, Zifiri ve Yarım Söz gibi coverlarla Milyonlarca dinlenme oranı elde etti.

Halen Youtube’de coverlar seslendirmeye devam eden yetenekli isim, bir yandan ise çok sayıda Konser vererek sevenleri ile buluşuyor.Kimdirkim com Bu kadar kısa sürede güzel bir yükseliş gerçekleştirmesi hem Türkiye’de hem de Azerbaycan’da çok fazla dinleyiciye ulaşmasını sağlamıştır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın