Naz Arıcı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Naz Arıcı Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Türkiye’de Buz Pateni diyince hemen akla gelen önemli sporculardan biri olan, Ülkemizi Dünya’da Buz Pateni kategorisinde her zaman kalıcı hale getirmek için çalışan ünlü sporcu Naz Arıcı kimdir kaç yaşında nereli? sporcunun tüm özgeçmişi.

Naz Arıcı Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Naz Arıcı 36 yaşında olan bir sporcumuzdur.Tam olarak sporcunun doğum zamanı 29.07.1982’dir.Ankaralı olan sporcunun gerçek mesleği ise Elektrik-Elektronik Mühendisliğidir.2011 senesinden itibaren bu sporda önemli bir gelişme kaydetmiş ve o tarihten itibaren önemli Antrenörlerden dersler almıştır.Ders almış olduğu hocalardan ilki Timuçin Özbükücü diğeri ise Duygu Salurdur.Bu iki Antrenör sayesinde bu kadar başarı sağlamıştır.

2015’de İlk defa Türkiye’den bir sporcunun katılmış olduğu Dünya çapında gerçekleşen Yetişkinler Artistik Buz Pateni Yarışmasına girmiştir.Bu yarışmaya bir çok ülkeden Sporcular katılmıştır.Yarışmaya katılan ülke sayısı 15’dir.Yarışmaya katılan ülkelerin bazıları ise şunlardır : Amerika, Rusya, Türkiye, Fransa, İtalya, Norveç, İsviçredir.Bu yarışmada son derece önemli sporcular olmasına rağmen bütün sporcuları geri bırakarak yarışmanın birincisi olmuştur.Katılmış olduğu ilk yarışmada 1. olmayı başarmış ünlü Patenci bu başarıyla beraber tüm Türk Milletini sevindirmiştir.

visum china
visum china

Halen çalışmalarını sürdüren Naz Arıcı büyük bir azim ve kararlılıkla beraber hareket etmektedir.Şuan Anterönerleri Ülker Bağışlayan ve Timuçin Özbükücüdür.Türk Sporuna katkı sağlamak için elinden geleni yapan ünlü isim Türkiye’yi Bu spor dalında kalıcı hale getirmek için çok çalışmaktadır.Bu sayede bu Sporda Türkiye’nin ismi Dünyada her zaman kalıcı hale gelebilecektir.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.