Naz Arıcı Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Naz Arıcı Kimdir?

Türkiye’de Buz Pateni diyince hemen akla gelen önemli sporculardan biri olan, Ülkemizi Dünya’da Buz Pateni kategorisinde her zaman kalıcı hale getirmek için çalışan ünlü sporcu Naz Arıcı kimdir kaç yaşında nereli? sporcunun tüm özgeçmişi.

Naz Arıcı Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Naz Arıcı 36 yaşında olan bir sporcumuzdur.Tam olarak sporcunun doğum zamanı 29.07.1982’dir.Ankaralı olan sporcunun gerçek mesleği ise Elektrik-Elektronik Mühendisliğidir.2011 senesinden itibaren bu sporda önemli bir gelişme kaydetmiş ve o tarihten itibaren önemli Antrenörlerden dersler almıştır.Ders almış olduğu hocalardan ilki Timuçin Özbükücü diğeri ise Duygu Salurdur.Bu iki Antrenör sayesinde bu kadar başarı sağlamıştır.

2015’de İlk defa Türkiye’den bir sporcunun katılmış olduğu Dünya çapında gerçekleşen Yetişkinler Artistik Buz Pateni Yarışmasına girmiştir.Bu yarışmaya bir çok ülkeden Sporcular katılmıştır.Yarışmaya katılan ülke sayısı 15’dir.Yarışmaya katılan ülkelerin bazıları ise şunlardır : Amerika, Rusya, Türkiye, Fransa, İtalya, Norveç, İsviçredir.Bu yarışmada son derece önemli sporcular olmasına rağmen bütün sporcuları geri bırakarak yarışmanın birincisi olmuştur.Katılmış olduğu ilk yarışmada 1. olmayı başarmış ünlü Patenci bu başarıyla beraber tüm Türk Milletini sevindirmiştir.

Halen çalışmalarını sürdüren Naz Arıcı büyük bir azim ve kararlılıkla beraber hareket etmektedir.Şuan Anterönerleri Ülker Bağışlayan ve Timuçin Özbükücüdür.Türk Sporuna katkı sağlamak için elinden geleni yapan ünlü isim Türkiye’yi Bu spor dalında kalıcı hale getirmek için çok çalışmaktadır.Bu sayede bu Sporda Türkiye’nin ismi Dünyada her zaman kalıcı hale gelebilecektir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.