Naz Aydemir Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Naz Aydemir Kimdir?

Voleybol oyuncusu Güzel bayanlardan sadece biri olan Ünlü Voleybolcu Naz Aydemir kimdir kaç yaşında nereli? boyu kaç biyografisi.

Naz Aydemir Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Naz Aydemir 1990 yılı İstanbul Nüfuslu bir Voleybolcudur.Altyapıya Eczacıbaşı takımında başlamıştır.Okul takımlarında ilk başlarda Voleybol oynamış daha sonra altyapısındaki Eczacıbaşı takımının A takımına yükselmeyi başarmıştır.A takımda oynadığı sıralarda yaşı 15 olan Voleybolcu aynı zamanda şampiyonlukta yaşamıştır.

2005-2006 sezonunla beraber oynadığı 4 takım ile beraber Türkiye Şampiyonluğu sevincini yaşama şansı bulmuştur.2006-2008 tarihleri arasında toplam 3 defa şampiyonluk yaşayan sporcu birçok insanın hayal edemiyeceği başarıyı görmüştür.

Naz Aydemir Genç Milli Takım, Yıldız ve A Milli Takım formalarını giyen başarılı sporcu 2007 Dünya Yıldız Kızlar Voleybol Şapiyonasında takım kaptanı olmuş ve gümüş madalya almıştır.Genç Milli Takım formasınla beraber Bayanlar Avrupa Şampiyonası müsabakaları sonucunda 3. lük almışlardır.Bu şampiyonanın sonunda en değerli oyuncu ünvanını kazanmıştır.

visum china
visum china

2008 tarihinde Pekinde yapılan Olimpiyatlarda A Milli Takıma çağrılmıştır.Almanya’da yapılmış elemenlerde en iyi çıkış yapmış oyuncu olarak dikkatleri üstüne çekmiştir.

2009 tarihinden Fenerbahçe Acıbadem takım forması giymiştir.2009-2010 Voleybol sezonunda Fenerbahçe Acıbadem takımında Hem Türkiye ligi şampiyonluğu hemde Türkiye kupası şampiyonluğu almıştır.2010 tarihinde A Milli Takımda üstün başarı göstererek bir takım ödüller almıştır.

2012 tarihinde Fenerbahçe Acıbadem takımında büyük başarılar yaşadıktan sonra Vakıfbank Takımına gitmiştir.Vakıfbank takımınlada yine büyük başarı yaşamış 2012-2013 sezonunda Türkiye Ligi, Süper Kupa, Türkiye kupası gibi tüm şampiyonları kazanmışlardır.Ayrıca Şampiyonlar Ligi Kupası ve FIVN Dünya Kulüpler şampiyonası kupalarınıda o sene almışlardır.Toplam bir sezonda 5 kupa alarak önemli bir rekor yakalamıştır.

Naz Aydemir Boyu 1.86’dır. Ünlü Voleybolcu Cenk Akyol ile evlidir.2013 tarihinde Ünlü Çift evlenmişlerdir.

2010-2011 tarihinin son zamanlarında Voleybolcu Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümünü bitirmiş mezuniyetini almıştır.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir