Naz Elmas Kimdir Biyografisi

Naz Elmas Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

2004 tarihinde tv ekranlarında yayınlanan Haziran Gecesi dizisinin oyuncusu olarak dizilerde rol almaya başlayıp kendini gösteren Güzel ve bakımlı isim Naz Elmas Kimdir kaç yaşında nereli?

Naz Elmas Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Naz Elmas 16 Haziran 1983 doğum tarihli, İstanbullu bir Ünlüdür.Kendisinden toplam 8 yaş büyük olan Aslı isminde ablası vardır.İlkokula 50.Yıl Cumhuriyet İlköğretim okulunda başlamış ve Liseyi ise Özel Kalamış Lisesi’nde 2001 tarihinde bitirmiştir.Aynı sene içerisinde Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazanma mutluluğu yaşamıştır.Boyu 1.65 kilosu 56-57 ve gözlerinin rengi mavidir.

Haziran Gecesi adındaki 2004 tarihindeki dizi onun kendini çok fazla gösterdiği ve tanındığı bir yapım olmuştur.Bu dizide başrol oynamıştır.Bu dizinin akabinde G.o.r.a adındaki filmde oynadı.

Dizi ve film oyunculuğunu bırakmayan oyuncu Haziran Gecesi dizisinden sonra Candan Öte adındaki Star tv ekranındaki dizide oynadı.

Naz Elmas Evli mi? Yılbaşı gecesi Emre Kıramer ile evlenmiştir.

naz-elmas-hayati

Naz Elmas Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Haziran Gecesi Havin
Candan Öte – Gülen
El Gibi Ece
2008 – Doktorlar Eylül Soner
2009 – Nefes Nefes
2011 – Ay Tutulması Ayla Yılmaz
Bir Ömür Yetmez – Melek
2012 – Ustura Kemal Angeli
2013 – Güzel Çirkin Komiser Nazlı
2014 – Merhamet Ahu

Filmleri :

2004 – G.O.R.A Sekreter
2011 – Ya Sonra Burcu
2014 – Stajyer Mafya Canan

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir