Nazlı Çelik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Nazlı Çelik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Televizyon sunucularından önemli bir isim olan ve Türkiye’de Milyonlarca insanın düşüncelerini sunmuş olduğu çoğu haberle tercüme eden Nazlı Çelik kimdir? hayatı.

Nazlı Çelik Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Gerçek ismi Ayşe Nazlı Çeliktir.1977 tarihinde İstanbul’da gözlerini açan bir sunucudur.Doğuş Holding’in üst düzey yöneticilerinden Yücel ve Semra Çeliğin çocuğudur.Ortaokulu İstanbul’da tamamlamış ardındanda lise için İsviçre’ye gitmiştir.İsviçre’de bulunan yatılı okulda lise öğrenimini tamamlamıştır.

Yine aynı Şehirde bulunan Emerson Üniversitesinde Üniversiteyi okumuş ve iyi dereceyle mezun olmuştur.Nazlı Çelik, 1999 tarihinde Türkiye’ye dönüş yapmış ve Ntv Haber’de polis adliye muhaberliği yapmıştır.5 Yılı geçkin bir süre muhabir olarak görev yapmış, 2002 tarihinde Amerika Dışişleri Bakanlığı davetlisi olarak Amerika’ya gitmiş ve Televizyon Gazeteciliği isimli programını bitirmiştir.

2005 tarihinde Star Tv’ye transfer olmuş ve orada Haberleri sunan bir isim haline gelmiştir.2006 tarihinde ise Kırmızı Koltuk programını sunan isimlerden biriydi.2008 tarihinde Uğur Dündar Star haberi sunuyordu Ünlü Sunucu ise muhaberlik yapıyordu.

Nazlı Çelik Haber sunuculuğu konusunda Türkiye’de sayılı isimlerden biri olmuştur.Çünkü her zaman dobra bir haber sunmuş ve izleyeci kitlesi bakımından her zaman takip edilen bir haberci olma ünvanını elde etmiştir.

2011 tarihinde Uğur Dündar’ın Star haberi bırakmasıyla beraber Star tv kanalında Haber sunmaya başladı.Sadece haber sunuculuğu dışında genel yayın yönetmenliği görevinide yapmaktadır.Meslek hayatı süresince birçok ödül almış ve başarılarla dolu bir geçmişe sahiptir.

Nazlı Çelik Evli mi? Ünlü Sunucu 1999 tarihinde İş adamı Burak Öztarhan ile tanışmış ve 2002 tarihinde ise evlenmiştir.2012 tarihinde ise evliliklerine noktayı koymuşlardır.1 tane kız çocukları vardır.2015 tarihi Şubat ayında ise Beşiktaş Eski başkanı Serdar Bilgili ile evlenmiştir.

Sunuculuk konusunda başarısının artarak devam etmesini temenni ediyoruz.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın