Nazlı Çelik Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

Nazlı Çelik Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Star TV ekranlarında gördüğünüz Nazlı Çelik hakkında merak edilenler. Nazlı Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Nazlı Çelik Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Gerçek ismi Ayşe Nazlı Çelik’tir. Nazlı Çelik’in yaşını merak ediyorsanız kendisi 1977 tarihinde İstanbul’da gözlerini açmıştır. Doğuş Holding’in üst düzey yöneticilerinden Yücel ve Semra Çelik’in çocuğudur. Ortaokulu İstanbul’da tamamlamış ardından da lise için İsviçre’ye gitmiştir. İsviçre’de bulunan yatılı okulda lise öğrenimini tamamlamıştır. Amerika’da bulunan Emerson Üniversitesi’nde eğitim görmüş ve iyi dereceyle mezun olmuştur.

Nazlı Çelik Boyu ve Kilosu

Nazlı Çelik’in boyu kilosu 1.62 boyunda ve 55 kilodur.

Nazlı Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi

visum china
visum china

Nazlı Çelik’in Kariyeri

Nazlı Çelik 1999 tarihinde Türkiye’ye dönüş yapmış ve NTV Haber’de polis adliye muhabirliği yapmıştır. 5 Yılı geçkin bir süre muhabir olarak görev yapmış, 2002 tarihinde Amerika Dışişleri Bakanlığı davetlisi olarak Amerika’ya gitmiş ve Televizyon Gazeteciliği isimli programını bitirmiştir.

2005 tarihinde Star TV’ye transfer olmuş ve orada haberleri sunan bir isim haline gelmiştir. 2006 tarihinde ise Kırmızı Koltuk programını sunan isimlerden biriydi. 2008 tarihinde Uğur Dündar Star haberi sunuyordu ünlü Sunucu ise muhabirlik yapıyordu.

Nazlı Çelik haber sunuculuğu konusunda Türkiye’de sayılı isimlerden biri olmuştur. Çünkü her zaman dobra bir haber sunmuş ve izleyici kitlesi bakımından her zaman takip edilen bir haberci olma unvanını elde etmiştir.

2011 tarihinde Uğur Dündar’ın Star haberi bırakmasıyla beraber Star TV kanalında haber sunmaya başladı. Sadece haber sunuculuğu dışında genel yayın yönetmenliği görevini de yapmaktadır. Meslek hayatı süresince birçok ödül almış ve başarılarla dolu bir geçmişe sahiptir.

Nazlı Çelik Evlilikleri

Nazlı Çelik Evli mi? Ünlü Sunucu 1999 tarihinde iş adamı Burak Öztarhan ile tanışmış ve 2002 tarihinde ise evlenmiştir. 2012 tarihinde ise evliliklerine noktayı koymuşlardır. 1 tane kız çocukları vardır. 2015 tarihi Şubat ayında ise Beşiktaş Eski Başkanı Serdar Bilgili ile evlenmiştir.

Nazlı Çelik Instagram Hesabı

Nazlı Çelik’in Instagram hesabının adı nazlicelik__ ve 2021 Şubat ayı itibari ile 768 bin takipçisi bulunmaktadır.

Nazlı Çelik Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Sunuculuk konusunda başarısının artarak devam etmesini temenni ediyoruz. Nazlı Çelik ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir