Nazlı Yerebasmaz kimdir? nereli kaç yaşında?

Nazlı Yerebasmaz Kimdir?

Aldığı başarılı eğitimlerin ardından uzun süredir Fox Tv bünyesinde muhabir olarak bulunan ünlü isim Nazlı Yerebasmaz hakkında detaylı bilgileri konumuzda bulabiliceksiniz.

Nazlı Yerebasmaz Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

28 Temmuz 1984 tarihinde Ordu Fatsa’da hayata gözlerini açan Nazlı Yerebasmaz, aslen de Fatsalı olan bir muhabirdir.Liseyi Aydın Doğan Anadolu Lisesinde tamamlamış ve okul birinciliği elde etmiştir.Lise sonrası İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünde okumuş olan isim, lise yıllarından itibaren CNN Türk’te staj yapması ile beraber medya sektörüne girmiştir.

Üniversitenin ardından CNN Türk’te hemen kariyerine başlamış olan isim akabinde ise Doğan Haber Ajansı içinde yer almış ve Akdeniz Bölgesi sorumlularından biri olarak muhabirlik yapmıştır.2008 tarihinde Fox Tv ile tanışma şansı elde eden Nazlı Yerebasmaz, aynı yıl Avustralya’ya giderek burada dil eğitimi almıştır.kimdirkim-com 2010 yılında Türkiye’ye tekrar dönen isim, o yıldan itibaren Fox Tv kanalında çalışmaktadır.

Ekonomi ile ilgili özellikle yaptığı haberler ile dikkat çeken muhabir, birkaç defa Yılın En İyi Muhabiri ödülünü almıştır.

2012 tarihinde Yusuf Karaoğlu ile dünya evine girmiş olan Ünlü muhabir, 2 çocuk sahibidir.Çocuklarının ismi Narin ve Karan’dır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.