Necati Şaşmaz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Necati Şaşmaz Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kurtlar Vadisi fanları onu çok iyi tanır ama rastgele Kurtlar Vadisini izlediyseniz ve hakkında merak ettiğiniz sorular varsa vakit geçirmeden konumuza göz atarak Necati Şaşmaz Kimdir kaç yaşında nereli? gibi kafanıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

Necati Şaşmaz Kimdir Kaç Yaşında Aslen Nerelidir?

Necati Şaşmaz Doğu’nun Gakkoşlar diyarı memleketlerinden olan Elazığ’da hayata gözlerini açmıştır.Aslen’de Elazığlı olan oyuncu 1971 tarihinde doğmuştur.Turizm mesleği ile ilgilenirken oyuncu olmuştur.Boyu 1.75’dir.

6 yıl kadar Amerika’da yaşayan oyuncu 2001 senesinde Ailesine ziyarete gitmiştir.Burada bir süre kaldıktan sonra tekrar Amerika’ya döneceği sırada Amerika’da bir takım olaylar nedeniyle Amerika’ya gitmekten vazgeçmiş ve ailesininde isteğini kırmayarak Türkiye’de yaşamaya başlamıştır.

Necati Şaşmaz Yaşantısını Türkiye’de sürdürmeye karar verdikten sonra Ankara’da çalışmaya başlamıştır.Açmış olduğu sigorta acentesi ile işinin başına geçmiştir.Kısa süre sonra Ünlü yönetmen Osman Sınav ile İstanbul’da bir görüşme gerçekleştirdi.Osman Sınav Ünlü oyuncuya yeni başlayacağı dizisinde onu görmek istediğini söyleyip başrol oyuncusu olarak dizide yer alır mısın? teklifini sundu.Bu teklife hemen cevap vermeyen oyuncu teklifini 1 ay kadar düşündü ve olumlu bir cevap vererek dizide oynamaya karar vermiş oldu.

Hayatını tamamen değiştireceği dizi Kurtlar Vadisi dizisi olmuştur.Dizide oynamasından sonra gerçek isminle değilde genelde dizideki karakteri Polat karakteri ile heryerde tanınmıştır.

Amerika’da bulunduğu vakitlerde yeşil Kart’ı olan Oyuncu bedelli askerlik yapmış ve bu nedenle 28 gün süreyle asker olmuştur.İki tane erkek kardeşi vardır.Bir kardeşi Kurtlar Vadisininde senaristidir.

necati-sasmaz-biyografi

Necati Şaşmaz Oynadığı Diziler

2003 – Kurtlar Vadisi (Polat)
2005 – Ekmek Teknesi
2007 – Kurtlar Vadisi Pusu
2010 – Halil İbrahim Sofrası
2012 – Kurt Kanunu
2015 – Kara Kutu

Oyuncu 2012 Aralık ayında Nagehan Kaşıkçı ile evlenmiştir.Çiftin 2 tane çocuğu vardır.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın