Nejat İşler Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Nejat İşler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Hepimizin tanımış olduğu, Türk dizilerinin ve filmlerinin yakışıklı oyuncuları arasında bulunan bu zamana kadar onlarca dizinin ve filmin başrollerinde rol almış oyuncu Nejat İşler kimdir kaç yaşında boyu kaç? milyonlarca hayranı bulunan oyuncu hakkında en doğru ve gerçek biyografi.

Nejat İşler Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Nejat İşler, 29.02.1972’li olan fakat yaşını hiç göstermediğini düşündüğümüz İstanbullu bir oyuncu erkektir.Lisedeyken fazla okulla ilgisi bulunmayan oyuncu derslerden sıyırmak amacıyla okulun tiyatro ile ilgili olan alanına yazılmıştır.Bir süre sonra okulda oldukça fazla popüler olmuş olan oyuncu lise bitmesinin ardından Üniversite sınavlarına girmiş fakat kazanamamıştır.İş hayatına hemen başlamış ve bir takım işlerde çalışmıştır.Boyu 1.83’dür.

2 yılın ardından tekrar sınavlara girmiş olan oyuncu bu sefer 2 senelik bir bölüm kazanmıştır fakat bu bölümü kazandığı halde okumamıştır.Yaklaşık olarak 10 sene süresince satım işleri yapmış ve bir çok giyim ürünü satmıştır.Ardından Tiyatrolar gününe özel bedava olan bir Tiyatro oyunununda izleyici olarak bulunmuş ve ardındanda ben oyuncu olabilirim diyerek bu konuda hareket etmeye başlamıştır.

visum china
visum china

Oyuncu olmaya karar verdikten sonra ilk olarak akrabasının yanına gitmiş ve burada Konservatuar sınavlarına girmiştir.Sınavı güzel şekilde kazanıp ardındanda Mimar Sinan Üniversitesi’nin Konservatuar bölümüne girmiştir.Bu bölümü tamamladıktan sonra cok sayıda tiyatro oyununda oynamaya başladı.

Nejat İşler tiyatrolarda bulunmasının ardından yakın 2 arkadaşınla beraber Tiyatro kurmaya karar verdi ve kurmuş oldukları tiyatronun ardından çok sayıda oyun konusu belirledi.Bu zamana kadar toplam 3 tane kitap yazmayı başaran oyuncu almış olduğu ödüllerlede adından sıkça söz ettirmeyi başardı.

Oyunculukta popüler olma gibi bir amacının hiç bir zaman olmadığını söylemiş olan oyuncu Nejat İşler en büyük hedefinin oyunculukta hangi alan olursa olsun her zaman başarılı bir şekilde işini yapmak olduğunu aktarmıştır.

1994’de başlamış olduğu Tv dünyasındaki yolculuğunu halen sürdüren oyuncu ilk olarak Gurur isimli dizi ile ekranların karşısında yer almıştır.

Nejat İşler Oynadığı Diziler ve Filmler

1994 – Gurur
1994 – Şehnaz Tango
1999 – Deli Yürek
1999 – Eyluk Firtinası (Film)
2001 – Nasil Evde Kaldim
2002 – Ask ve Gurur
2002 – Gülbeyaz
2003 – Mustafa Hakkinda Hersey (Film)
2004 – Aliye
2004 – Anlat İstanbul (Film)
2005 – 2 Super Film Birden (Film)
2005 – Beyaz Gelincik
2006 – Barda (Film)
2007 – Bicak Sirti
2007 – Yumurta (Film)
2009 – Ejder Kapanı (Film)
2009 – Siyah Beyaz (Film)
2010 – Çınar Ağacı (Film)
2013 – İntikam
2016 – Bodrum Masalı
2016 – İstanbul Kırmızısı (Film)
2017 – Martıların Efendisi (Film)

Nejat İşler kimdir, kaç yaşında, boyu, biyografisi ile ilgili detayların ardından makalemizin sonuna gelmiş bulunmaktayız.Sizde yorumlarınızı eksik etmeyin.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.