Neşe Baykent kimdir? kaç yaşında boyu ve kilosu nedir?

Neşe Baykent Kimdir?

Uzun zamandır tiyatro, sinema ve dizi oyunculuğu yapmakta olan deneyimli bayan oyunculardan Neşe Baykent ile ilgili derlemiş olduğumuz biyografimiz makalemizde sizlerle.

Neşe Baykent Kimdir?, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu Kaç?

2 Haziran 1975 tarihinde İzmir’de hayata gözlerini açan Neşe Baykent, 1.66 metre boyunda, 58 kilo ve İkizler burcudur.Üniversiteyi Hacettepe Üniversitesi’nde tamamlamış olan isim Konservatuvar mezunlarından biridir.Oyunculuk mesleğine 1988 tarihinde adım atmış olan isim ilk olarak “Keşanlı Ali Destanı” dizisinde oynamıştır.

2008 tarihinde “Genç Osman” isimli tiyatro oyununda rol almış olan isim, aynı yıl “Unutma Beni” dizisinde rol almaya başlayarak 8 sezon boyunca bu dizide Mehtap karakteri ile yer almıştır.

Son olarak “Şahin Tepesi” ve “Afilli Aşk” dizilerinde görmüş olduğumuz deneyimli oyuncu, kariyerine her geçen yıl yeni projeleri eklemektedir.

Neşe Baykent Oynadığı Diziler ve Filmler

2019 – Afilli Ask (Yelda)
2018 – Şahin Tepesi
2015 – Kara Sevda (Vildan)
2013 – Beni Deli Etme
2011 – Beni Affet
2013 – Deniz Yıldızı (Neriman)
2008 – Unutma Beni (Mehtap)
2001 – Şellale (Film)
1988 – Kesanlı Ali Destanı

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.