Neslihan Arslan Kimdir Biyografisi

Neslihan Arslan Kimdir?

2003 senesinde rol almış olduğu Hayat Bilgisi dizisiyle oyunculuğa başlamış ve kariyerinde çok iyi bir performans çizerek emin adımlarla ilerleyen güzel bir isim olan oyuncu Neslihan Arslan kimdir? güzel bir şekilde hazırlamış olduğumuz bu özgeçmiş ile oyuncuyu daha yakından tanıyabileceksiniz.

Neslihan Arslan Kimdir Kaç Yaşında Boyu Hayatı

Ünlü isim Neslihan Arslan, 25.04.1989’lu olan ve İstanbul Şehrimizde hayata gözlerini açan bir kişidir.Oyuncu Üniversite mezunudur ve eğitiminide Tiyatro üzerine almıştır.Mimar Sinan Üniversitesini bitirmesinin ardından öncelikle tiyatroya başlamış ve bir kaç tiyatro oyununda yer almıştır.Oynamış olduğu bir Tiyatro oyunu ile herkesin beğenisini kazanmış ve kendisine başarılı oyunculuğundan ötürü 2011 senesinde ödül verilmiştir.Boyu 1.73 cm ve kilosu 55 kg’dır.

2003’de bölüm oyunculuğu ile başlamış olduğu dizi yolculuğuna 2006 senesinde rol aldığı dizi ile devam etmiştir.2003 ve 2006 senelerinde rol aldığı iki dizidede bölüm oyunculuğu yapmıştır.Aynı sene içerisinde Sınav adındaki filmde rol alan oyuncu üst üste bir çok filmde oyunculuk yapmıştır.

2016 senesinde Fox tv televizyonunda yayınlanmış olan Familya adındaki dizide rol almış olan oyuncu bu dizide canlandırmış olduğu karakter ile beraber ismi merak edilip aranılan kişi olmuştur.Ardından ise 2017 senesinle beraber İstanbul’lu Gelin dizisinde rol almaya başlamış ve halen bu dizide yer almaktadır.

visum china
visum china

Neslihan Arslan Oynadığı Diziler ve Filmler

2003 – Hayat Bılgısı
2006 – Hacı
2006 – Sınav (Film)
2009 – Ve Merhaba Kainat (Film)
2010 – Newyork’ta Bes Minare (Film)
2016 – Familya
2017 – İstanbul’lu Gelin

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir