Nez Demir kimdir? aslen nereli kaç yaşında boyu kaç?

Nez Demir Kimdir?

Neşeli hal ve hareketleri ile sosyal medyada çok sık takip edilen fenomenlerden biri olan ünlü isim Nez Demir kimdir? kaç yaşında, aslen nereli, boyu ve kilosu kaç? gelin hep birlikte şimdi bu soruların cevabını okuyalım.

Nez Demir Kimdir? Biyografisi

1987 tarihinde Kocaeli’nin Gebze ilçesinde hayata merhaba diyen Nez Demir, aslen ise Rizeli olan ve Rize aşığı olan bir isimdir.Üniversite eğitimini Afyon Kocatepe Üniversitesi’nin Pazarlama Bölümü’nde tamamlamış olan isim ayrıca 2. Üniversite okumuş ve İşletme bölümünü bitirmiştir.

Nez Demir’in boyu 1.74 cm, kilosu ise 53’dür.Gözleri ise Kahverengidir.

Sosyal medya ile tanışması Instagram hesabı açması ile birlikte olan ünlü fenomen, çekmiş olduğu Videoları Instagram hesabından paylaşarak kısa sürede takipçi sayısını arttırmıştır.Instagram’dan sonra Vine videoları çekmeye başlamış ve takipçi sayısı giderek fazlalaşmıştır.Vine kullanmaya 2013 tarihinden itibaren başlamış olan ünlü isim, son yıllarda ise açmış olduğu Youtube kanalından paylaşımlar yapmaktadır.

Karadenizli olması nedeniyle Horon oynamayı ve çay içmeyi çok seven Nez Demir, çok sayıda farklı ülkeye gitmiş ve oraları gezerek Instagram hesabından bu görüntüleri paylaşmıştır.kimdirkim.com uzun boylu olmasının da verdiği avantaj ile 8 yıl boyunca Voleybol oynayan ünlü fenomen ayrıca bir süre de oyunculuk yapmıştır.

Halen oyunculuk konusunda özellikle reklam firmalarından teklif alan ünlü isim, bu teklifleri kabül etmeyerek Youtube kanalında yayınlarına devam ederken bir yandan ise gerçek mesleği olan Bankacılık mesleğini sürdürmektedir.

Sevgilisi olup olmadığını bilmediğimiz ünlü fenomen, ilerde sakin bir sahil kasabasında yaşamayı hayal etmektedir.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir