Nick DiGiovanni kimdir, Nick DiGiovanni kaç yaşında, Nick DiGiovanni nereli, Nick DiGiovanni boyu, kilosu kaç?

Nick DiGiovanni Kimdir? Nick DiGiovanni Kaç Yaşında, Nereli?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Sosyal medyanın ünlü isimlerinden biri olan Nick DiGiovanni kimdir, Nick DiGiovanni kaç yaşında, Nick DiGiovanni nereli, Nick DiGiovanni boyu, kilosu kaç? İşte Nick DiGiovanni hakkında detaylar.

Nick DiGiovanni Kimdir?

Nicholas Channing DiGiovanni 19 Mayıs 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Amerikalı bir ünlü şef, internet kişiliği ve eğlenceci olarak bilinir. DiGiovanni’nin YouTube, TikTok ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarında toplam 25 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır.

Nick DiGiovanni Hayatı

DiGiovanni, 19 Mayıs 1996 tarihinde Barrington, Rhode Island’da Chris ve Susan DiGiovanni çiftinin çocuğu olarak dünyaya geldi. DiGiovanni, Pers, İtalyan, Alman ve İngiliz kökenlidir. Dört erkek kardeşin en büyüğüdür. Ailesiyle birlikte büyürken, büyükannesini ve büyük büyükannesini yemek yaparken izleyerek genç yaşta yemeklere olan tutkusunu geliştirdi.

visum china
visum china

Üniversitenin son yılında, DiGiovanni, MasterChef’in 10. sezonu için bir seçmeye katıldı. Yarışmada yer alarak üçüncü oldu. MasterChef’ten ayrıldıktan sonra, bir sonraki sezonda finalistlere mentorluk yaptı.

MasterChef’i tamamladıktan ve Harvard’dan mezun olduktan sonra, DiGiovanni YouTube’da yemek videoları paylaşmaya başladı. İlk YouTube videosunda, MasterChef finale yapacağı tatlıyı pişirdi; bu video Ağustos 2023 itibarıyla 3.5 milyon izlenmeye sahiptir. Daha sonra farklı yemekleri pişirdiği videoları düzenli olarak paylaşmaya başladı. YouTube kanalında Ocak 2024 itibarıyla 13 milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. DiGiovanni, Nutella, Amazon, Walmart ve Kinder Bueno gibi markalarla işbirliği yapmıştır.

Nick DiGiovanni kimdir, Nick DiGiovanni kaç yaşında, Nick DiGiovanni nereli, Nick DiGiovanni boyu, kilosu kaç?

Nick DiGiovanni Boyu Kaç?

Nick DiGiovanni 1.90 metre boyundadır.

Nick DiGiovanni Kaç Kilo?

Nick DiGiovanni 80 kilo ağırlığındadır.

Nick DiGiovanni Burcu Nedir?

Nick DiGiovanni boğa burcudur.

Nick DiGiovanni hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.