Nihat Altınkaya Kimdir Biyografisi Yaşı Kaç Boyu

Nihat Altınkaya Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Bir yarışmada kendini göstermeyi başarmış yakışıklılığı ve kendine özel tarzı ile beraber ilgilenilen bir kişi olmuş mankenlik, fotomodellik ve oyunculuk yapan Nihat Altınkaya kimdir kaç yaşında boyu kaçtır? sorularının yanıtlarını bulduğu yazımızı inceleyebilirsiniz.

Nihat Altınkaya Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Nihat Altınkaya, Karabüklü olan fakat aslen Doğu Karadeniz’in Çayı ile ünlü ili olan Rize nüfusuna bağlı yakışıklı bir isimdir.1979 yılı, 27 Eylül gününde doğan oyuncu hayatını İstanbul’da sürdürmektedir.İlkokuldan liseyi tamamlayana kadar geçen süreci Karabük’te geçirmiştir.Boyu 1.85 olan yakışıklı isim lisedeyken Voleybol oynamıştır.

En çok sevdiği spor dalı su sporlarıdır.Televizyon karşısına çıkmadan önce Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde bir Gece kulübünde güvenlikçilik mesleğini yapmıştır.Sonrasında İstanbul’a taşınmış ve orada bu mesleği farklı gece kulüplerinde sürdürmüştür.İyi bir bokscu olan oyuncu Fenerbahçe’de boks yapmıştır.

2005 tarihinde Fear Factor ismindeki yarışmada bulunmuş 2006 senesinde ise ilk dizisi olan Binbir Gece ismindeki dizide rol almıştır.Özellikle bayanların en sevdiği bakışlarıdır.Çok farklı bir bakışı olan oyuncu bakışları ile bayanların en beğendiği erkek oyuncular arasına girmiştir.

Nihat Altınkaya fotomodellik’te yapması sebebi ile sanatçılarının kliplerinde oynamıştır.Kimdirkim .com Oynamış olduğu kliplerin bazıları Sevda Sinemalarda adındaki Yaşar’ın seslendirdiği parça, Adilgül Konuşamıyorum ile Sen parçalarıdır.Reklamlarda da oynayan oyuncu Biskrem, Vodafone, Tekstil Bank reklamlarında oynamıştır.

2012 tarihinde Survivor’a katılmış yarışmanın sonucunda ipi göğüsleyen kişi olmuştur.Evli olan oyuncu 2010 senesinde İmre Altınkaya ile nikah masasına oturmuştur.2 tane Ayşe ile Melek isminde kızı bulunmaktadır.Kızlarından biri 2012 doğumlu, diğeri ise 2013 doğumludur.

nihat-altinkaya-biyografisi

Nihat Altınkaya Oynadığı Diziler ve Filmler

2017 – Söz (1-3 sezon Yarbay)
2015 – Kara Ekmek
2013 – Tozlu Yollar
2013 – KaraDayı (Sinan)
2010 – Unutulmaz(Aras)
2010 – En Mutlu olduğum Yer(Film)
2009 – Yaprak Dökümü
2009 – Kahramanlar
2009 – Aşk Üçgeni (Film)
2009 – Turkuaz (Film)
2008 – Kırmızı Işık
2008 – Dudaktan Kalbe
2007 – Kurtlar Vadisi Pusu
2007 – Menekşe ile Halil (Semih)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir