Nilgün Kasapbaşoğlu kimdir, nereli, Nilgün Kasapbaşoğlu kaç yaşında?

Nilgün Kasapbaşoğlu Kimdir, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

Oyuncu Nilgün Kasapbaşoğlu hakkında detayları araştırdık. Peki Nilgün Kasapbaşoğlu kimdir, nereli, Nilgün Kasapbaşoğlu kaç yaşında? İşte Nilgün Kasapbaşoğlu hakkında detaylar.

Nilgün Kasapbaşoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nilgün Özhan Kasapbaşoğlu 27 Ocak 1955 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Türk tiyatro, sinema oyuncusu ve seslendirme sanatçısıdır. Şehir Tiyatroları sanatçısı olan Nilgün Özhan, altı yaşındayken önce Karadut ardından Bülbül Yuvası filmleriyle sinemaya başladı.

1962 yılında Muhsin Ertuğrul’un yönettiği Macbeth oyunuyla çocuk yaşta Şehir Tiyatroları kadrosuna girdi. Yüze yakın oyunda görev aldı. Ayrıca kamera önünde de görev yapan sanatçı, sinema filmlerinde rol almasının yanı sıra, seslendirme konusunda da çalışmakta ve uzun süredir TRT ve çeşitli stüdyolarda seslendirme yönetmeni olarak görev yapmıştır.

Nilgün Kasapbaşoğlu hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir