Nisa Bölükbaşı kimdir, hayatı, biyografisi, Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nerelidir, Nisa Bölükbaşı boyu, kilosu kaç, Nisa Bölükbaşı Ogeday ile sevgili mi?

Nisa Bölükbaşı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Boyu, Kilosu Kaç?

2020 yılında katıldığı Survivor’da gösterdiği performans ile hafızalarda yer kazandı. Survivor 2022 All Star kadrosunda gönüllüler kadrosuna dahil oldu. Nisa Bölükbaşı hakkında tüm detaylar takipçileri tarafından sık aranmaktadır. Nisa Bölükbaşı kimdir, hayatı, biyografisi, Nisa Bölükbaşı kaç yaşında, nerelidir, Nisa Bölükbaşı boyu, kilosu kaç, Nisa Bölükbaşı Ogeday ile sevgili mi?

Nisa Bölükbaşı Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nisa Bölükbaşı 2 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya gelmiştir. Nisa Bölükbaşı’nın doğum yeri Prag’dır. Nisa Bölükbaşı profesyonel yüzücü ve voleybolcudur. Aslen Türk olan Bölükbaşı’nın ailesi halen daha orada yaşamaktadır.

Nisa Bölükbaşı küçük yaşlarda spor ile ilgilenmeye başlamıştır. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı, aynı yıl içinde de profesyonel kayak yapmaya davet edildi, ancak dağlar Prag’dan uzak olduğu için bu teklifi reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başlayan Nisa, Prag Tenis Kulübü Cibulka’da 15 yıl performans sergiledi. 15 yaşındayken yüzmeyi bırakıp yüzme hocası oldu fakat yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar veren Nisa, planladığı şekilde yoluna devam ederken, 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti.

Sürekli olarak sporcu kimliğini geliştirdiğinden 15 yaşından sonra voleybola merak saran Bölükbaşı, libero olarak takıma dahil olmuştur. 2018 yılında Çek Cumhuriyeti’nde U20 takımıyla ikincilik elde ettikten sonra da üniversite eğitimi almaya karar vererek 2018 yılında Mimarlık bölümüne giriş yapmıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Nisa Bölükbaşı Özel Hayatı:

Nisa Bölükbaşı 2020 yılında Survivor sona erdikten sonra Barış Murat Yağcı ile ilişkisi başladı. 2021 yılında ilişkilerini sonlandırdılar. Son olarak Survivor yarışmacısı Ogedar ile adı anıldı. Konuyla ilgili olarak Ogeday Girişken; “Çıkan haberlere ‘evet’ de demiyorum, ‘hayır’ da demiyorum; havada bırakıyorum.” sözlerini kullanmıştı. Barış Murat Yağcı’nın galibiyet sevinci sonrası Evrim Keklik söz konusu hareketler için “Bunun hayranlarına, sevenlerine, sevgililerine anlam veremiyorum” eleştirisinde bulundu. Bu sözlerin ardından “sevgililerine” ifadesine takılan Nisa Bölükbaşı “Bana da laf atmasaydın olmazdı” şeklinde karşılık verince Evrim Keklik “Ogeday varken öyle bir şey yapmam” demesi ikili arasındaki aşk söylentileri tekrardan gündeme geldi.

Nisa Bölükbaşı Boyu Kaç?

Nisa Bölükbaşı 1.70 boyundadır.

Nisa Bölükbaşı Kaç Kilo?

Nisa Bölükbaşı 60 kilodur.

Nisa Bölükbaşı Hangi Burç?

Nisa Bölükbaşı Yengeç burcudur.

Nisa Bölükbaşı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.