Show TV'de Evrim Akın'ın sunduğu Çocuktan Al Haberi programı ile tanınan Nisan Aktaş kimdir, Nisan Aktaş nereli, Nisan Aktaş'ın hayatı, biyografisi, Nisan Aktaş kaç yaşında? İşte Nisan Aktaş hakkında detaylar.

Nisan Aktaş Kimdir? Nisan Aktaş Hayatı, Kaç Yaşında, Nereli?

Show TV’de Evrim Akın’ın sunduğu Çocuktan Al Haberi programı ile tanınan Nisan Aktaş kimdir, Nisan Aktaş nereli, Nisan Aktaş’ın hayatı, biyografisi, Nisan Aktaş kaç yaşında? İşte Nisan Aktaş hakkında detaylar.

Nisan Aktaş Kimdir?

Nisan Aktaş 2014 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Show TV’de Evrim Akın’ın sunduğu Çocuktan Al Haberi programında Çakıl bebek olarak hafızalarda yer edinmiştir. Yarışmada anlattığı masallarla da dikkat çeken Nisan Aktaş, Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık(2018), Masal Zamanı Melez Prenses(2022) ve Masal Zamanı 2: Sihirli Kapı(2023) filmlerinde rol almıştır.

Nisan Aktaş Kaç Yaşında?

Nisan Aktaş 2014 yılında doğmuştur.

Nisan Aktaş Nereli?

Nisan Aktaş İstanbullu’dur.

Nisan Aktaş Rol Aldığı Dizi ve Filmler

  • Masal Zamanı 2: Sihirli Kapı (2023)
  • Masal Zamanı: Melez Prenses (2022)
  • Maşa ile Koca Ayı 2: Sonsuz Arkadaşlık (2018)

Nisan Aktaş hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir