Noah Schnapp kimdir, nereli, Noah Schnapp hayatı, biyografisi, Noah Schnapp kaç yaşında?

Noah Schnapp Kimdir?

Stranger Things dizisinde Will Byers karakterini oynayan Noah Schnapp kimdir, nereli, Noah Schnapp hayatı, biyografisi, Noah Schnapp kaç yaşında? İşte Noah Schnapp hakkında detaylar.

Noah Schnapp Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Noah Cameron Schnapp 3 Ekim 2004 tarihinde Scarsdale, New York’da dünyaya gelmiştir. Schnapp, Netflix yapımı Stranger Things dizisinde canlandırdığı Will Byers karakteri ile tanınmaktadır. 2015 yapımı bir Steven Spielberg filmi olan Casuslar Köprüsü filminde rol almıştır. 2015 yapımı The Peanuts Movie’de ise başrol Charlie Brown karakterini seslendirmiştir.

Noah Schnapp hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir