Numan Acar kimdir, Numan Acar kaç yaşında, Numan Acar nereli, Numan Acar'ın hayatı, Numan Acar boyu kilosu kaç?

Numan Acar

Numan Acar Kimdir? Numan Acar Boyu Kilosu, Kaç Yaşında, Nereli?

Numan Acar kimdir, Numan Acar kaç yaşında, Numan Acar nereli, Numan Acar’ın hayatı, Numan Acar boyu kilosu kaç? İşte Numan Acar hakkında detaylar.

Numan Acar Kimdir?

Numan Acar 7 Ekim 1974 tarihinde Gümüşhane’de dünyaya gelmiştir. Türk oyuncu ve film yapımcısı.

Numan Acar Hayatı

Numan Acar Gümüşhane’nin Kelkit ilçesine bağlı Kozoğlu köyünde doğdu. Sekiz yaşına kadar Erzincan’da yaşadıktan sonra 1982 yılında Almanya’ya göç etti ve Wiesbaden’de inşaat mühendisliği okudu. Numan Acar, tiyatro ile eğitimine başladı. 2001 yılında eğitimini başarıyla tamamlamıştır. Sonra film endüstrisinin taşınarak 2002 yılında profesyonel oyunculuğa başladı. Bir Türk filminde ilk kez 2004 yılında Kebab Connection ile yer aldı. Sonra 2005 yılı yapımı Hacivat ve Karagöz Neden Öldürüldü adlı filmde küçük bir rol aldı. 2007 yılında film yapım şirketi Acar Eğlence’yi kurdu. 2012 yılı yapımı olan ve başrolünü Ata Demirer’in oynadığı Berlin Kaplanı adlı filminde hem oyuncu olarak yer almış, hem de yapımcılığını yapmıştır. Numan Acar hem Türkiye’de hem de Almanya’da çalışmaktadır.

Numan Acar Boyu Kaç?

Numan Acar 1.83 metre boyundadır.

visum china
visum china

Numan Acar Kaç Kilo?

Numan Acar 78 kilodur.

Numan Acar Burcu Nedir?

Numan Acar terazi burcudur.

Numan Acar hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir