Nur Tuğba Algül Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Nur Tuğba Algül Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Uzun süredir Tv8 ekranlarında program sunan ve güzelliği ile de çok sayıda izleyicinin beğenisini kazanan sunucu Nur Tuğba Algül kimdir? kaç yaşında boyu kaç? hazırladığımız bu makalemiz ile beraber bütün cevaplara ulaşabilirsiniz.

Nur Tuğba Algül Biyografisi ve Detaylar

15 Haziran 1983 yılında Mersin’de hayata gözlerini açan Nur Tuğba Algül, 1.66 metre boyunda, 56 kilo ve İkizler burcudur.Lise eğitimine kadar olan yıllarını Mersin’de geçirmiş olan isim ardından Üniversite ve iş hayatı nedeniyle farklı illerde yaşamıştır.

Balıkesir Üniversitesi mezunu olan başarılı sunucu, ilk olarak Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu “Var mısın Yok musun” isimli programla birlikte tanınmıştır.Bu yarışmadan sonra kendisi sunucu olarak geliştirmeye karar vererek tanınmış sunuculardan biri olan Gülgün Feyman’dan özel sunuculuk eğitimi almıştır.

Kariyerine SkyTürk televizyonunda gerçekleştirdiği sunuculuk ile başlayan ünlü isim, 2011 yılında ise SkyTürk kanalından ayrılarak Ntv kanalına geçmiştir.Burada Haber spikerliği yapmış olan sunucu, 2014 tarihinde ise Ntv’den ayrılmış ve Tv8 kanalına geçmiştir.

Tv8 kanalında çok sayıda programda yer almış olan sunucu, ilk olarak “Ütopya Panorama” isimli programla birlikte Tv8’de görev almaya başlamıştır.Kimdirkim com Bu programdan sonra da Tv8’de çeşitli programlarda gördüğümüz isim, son olarak ise “Gel Konuşalım” adındaki programın sunuculuğunu yapmaktadır.

Evli olan güzel sunucunun eşinin ismi Mustafa Namlı’dır.Çiftin 1 tane erkek çocukları bulunmaktadır.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın