Nur Tuğba Algül Kimdir? Boyu, Kilosu Biyografisi

Nur Tuğba Algül Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Kanal D Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Nur Tuğba Algül hakkında merak edilenler. Nur Tuğba Algül kimdir, hayatı, kaç yaşında, boyu kilosu gibi merak ettiğiniz sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Nur Tuğba Algül Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında?

Nur Tuğba Algül’ün kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Nur Tuğba Algül’ün doğum tarihi 15 Haziran 1983 yılıdır. Nur Tuğba Algül’ün doğum yeri Mersin ilinde hayata gözlerini açmıştır. Lise eğitimine kadar olan yıllarını Mersin’de geçirmiş olan isim ardından üniversite ve iş hayatı nedeniyle farklı illerde yaşamıştır. Nur Tuğba Algül Balıkesir Üniversitesi’nden mezun olmuştur.

Nur Tuğba Algül Evli Mi?

Nur Tuğba Algül kiminle evli sorusu çok aranmaktadır. Nur Tuğba Algül’ün eşinin ismi Mustafa Namlı’dır. Eliz ve Arden adında çocukları vardır.

Nur Tuğba Algül Boyu ve Kilosu

Nur Tuğba Algül boyu kilosu 1.66 metre boyunda ve 56 kilodur.

Nur Tuğba Algül Burcu

Nur Tuğba Algül’ün burcu ise İkizler’dir.

Nur Tuğba Algül kimdir, hayatı, kaç yaşında, boyu kilosu

Nur Tuğba Algül Kariyeri

Balıkesir Üniversitesi mezunu olan başarılı sunucu ilk olarak Acun Ilıcalı’nın sunmuş olduğu “Var mısın Yok musun” isimli programla birlikte tanınmıştır. Bu yarışmadan sonra kendisi sunucu olarak geliştirmeye karar vererek tanınmış sunuculardan biri olan Gülgün Feyman’dan özel sunuculuk eğitimi almıştır.

Kariyerine SkyTürk televizyonunda gerçekleştirdiği sunuculuk ile başlayan ünlü isim, 2011 yılında ise SkyTürk kanalından ayrılarak NTV kanalına geçmiştir. Burada haber spikerliği yapmış olan sunucu, 2014 tarihinde ise NTV’den ayrılmış ve Tv8 kanalına geçmiştir.

Tv8 kanalında çok sayıda programda yer almış olan sunucu, ilk olarak “Ütopya Panorama” isimli programla birlikte Tv8’de görev almaya başlamıştır. Bu programdan sonra da Tv8’de çeşitli programlarda gördüğümüz isim, son olarak ise “Gel Konuşalım” adındaki programın sunuculuğunu yapmaktadır. Nur Tuğba Algül 2019 yılından itibaren Kanal D ile çalışmaya başlamıştır. Burada Neler Oluyor Hayatta programını sunmaktadır.

Nur Tuğba Algül’ün Sunduğu Programlar

  • Ütopya Panorama – TV8
  • Survivor Panorama – TV8
  • Gel Konuşalım – TV8
  • Neler Oluyor Hayatta – Kanal D

Nur Tuğba Algül Instagram Hesabı

Nur Tuğba Algül’ün Instagram hesabının adı nurtugbaalgul ve 2021 Şubat ayı itibari ile 268 bin takipçisi bulunmaktadır.

Nur Tuğba Algül Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında?

Nur Tuğba Algül ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir