Nur Yazar kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Nur Yazar Kimdir?

Çoğunlukla Tiyatro oyunlarında izlemiş olduğumuz fakat son yıllarda dizilerde de gözükmeye başlayan ünlü isim Nur Yazar kimdir? kaç yaşında, nereli, boyu kaç? tüm cevapları sizler için oluşturduğumuz bu yazımızda sizlerle.

Nur Yazar Biyografisi

7 Ocak 1982 tarihinde İstanbul’da hayata gözlerini açan Nur Yazar, 1.70 metre boyunda, 58 kilo ve Oğlak burcudur.Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde tamamlamış olan isim, ilk olarak ekranlara 2007 tarihinde rol aldığı “Yeni Evli” isimli dizi ile çıkmıştır.

Ankara Devlet Tiyatrosu’nda bir dönem çalışmış olan güzel isim, burada “Çalıkuşu” isimli tiyatro oyununda gösterdiği performans ile herkesin ilgisini çekmiştir.2016 tarihinde “Aşk ve Mavi” dizisinde 3 sezon boyunca rol almış olan ünlü isim bu dizide Fatma karakterini canlandırmıştır.

2019 tarihinde Star Tv’nin günlük dizilerinden biri olan “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde rol alan ünlü isim evlidir ve eşinin ismi İlham Yazar’dır.

Nur Yazar Rol Aldığı Diziler

2019 – Sevdim Seni Bir Kere
2016 – Aşk ve Mavi (Fatma)
2007 – Yeni Evli (Pelin)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir