Nur Yazar kimdir? nereli kaç yaşında boyu kaç?

Nur Yazar Kimdir?

Elkızı dizisinde Ayfer karakterini oynayan Nur Yazar kimdir? Nur Yazar kaç yaşında, Nur Yazar nereli, Nur Yazar boyu, kilosu kaç? tüm cevapları sizler için oluşturduğumuz bu yazımızda sizlerle.

Nur Yazar Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Nur Yazar 7 Ocak 1982 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi’nde tamamlamış olan oyuncu, ilk olarak ekranlara 2007 tarihinde rol aldığı “Yeni Evli” isimli dizi ile çıkmıştır.

Ankara Devlet Tiyatrosu’nda bir dönem çalışmış olan güzel isim, burada “Çalıkuşu” isimli tiyatro oyununda gösterdiği performans ile herkesin ilgisini çekmiştir.2016 tarihinde “Aşk ve Mavi” dizisinde 3 sezon boyunca rol almış olan ünlü isim bu dizide Fatma karakterini canlandırmıştır. 2019 tarihinde Star Tv’nin günlük dizilerinden biri olan “Sevdim Seni Bir Kere” dizisinde Sibel karakteri ile rol almıştır. Son olarak Nur Yazar “Elkızı” dizisinde Ayfer Bozdağlı karakterini oynamaktadır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Nur Yazar Evli mi?

Nur Yazar kiminle evli? Nur Yazar’ın eşinin adı İlham Yazar’dır.

Nur Yazar Boyu Kaç?

Nur Yazar 1.70 boyundadır.

Nur Yazar Kaç Kilo?

Nur Yazar 58 kilodur.

Nur Yazar Hangi Burç?

Nur Yazar Oğlak burcudur.

Elkızı Ayfer Bozdağlı Kimdir?

Taşralı, atladığı sınıfa beceriksizce ayak uydurmaya çalışan, dedikoducu, köylü kurnazı…

Ayfer anne ve babası ölünce kardeşini tek başına büyütmüş… Yalnızlığı onu kasabada savunmasız bir hale getirmiş. Resul bundan faydalanmış ve metreslerinden biri yaparak, güya Ayfer’i korumuş… Ayfer hiç ummazken Zeliha’nın ölümünden sonra Cavidan tarafından gelin olarak seçilmiş…

En büyük korkusu Resul’ü ya da Cavidan’ı kızdırmak… Hayal bile edemeyeceği bu hayatı kaybetmekten çok korkar. Ancak çenesini tutamaz. Çizgileri aşmaya cesaret edemese de sık sık çizgileri zorlar.

Nur Yazar Rol Aldığı Diziler

  • 2021 – Elkızı (Ayfer)
  • 2019 – Sevdim Seni Bir Kere (Sibel)
  • 2016 – Aşk ve Mavi (Fatma)
  • 2007 – Yeni Evli (Pelin)

Paramı Biriktirme Programı - Monay... Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan Monay'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir