Ünlü astrolog Nuray Sayarı kimdir, Nuray Sayarı nereli, Nuray Sayarı'nın hayatı, biyografisi, Nuray Sayarı kaç yaşında, Nuray Sayarı evli mi?

Nuray Sayarı Kimdir? Astrolog Nuray Sayarı Kaç Yaşında, Nereli?

Ünlü astrolog Nuray Sayarı kimdir, Nuray Sayarı nereli, Nuray Sayarı’nın hayatı, biyografisi, Nuray Sayarı kaç yaşında, Nuray Sayarı evli mi? İşte Nuray Sayarı hakkında detaylar.

Nuray Sayarı Kimdir?

Nuray Sayarı 31 Ocak 1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir.Nuray Sayarı’nın annesinin Kahireli olması ve ayrıca anneannesinin de çok eski bir astrolog olması nedeniyle Kahire’de Astroloji eğitimi aldı. Hindistan’a gitti orada çeşitli teknikleri öğrendi.

Nuray Sayarı 1991 yılında astrologluk yapmaya başladı. Astroloji ve tarot bilimi ile ilgilenmekte olan Nuray Sayarı, günlük, aylık burç yorumları da yapmakta, düşünce gücünün insan hayatındaki önemine ve evrendeki her maddenin bir enerji taşıdığına inanmaktadır. Aynı zamanda düşünce gücüyle ilgilenen ve her bireyin özelliği olan düşünce değiştirme konusunda belli seanslar yaparak bireylere yardımcı olmaktadır.

Nuray Sayarı Evli mi?

Nuray Sayarı, işadamı Aşkın Sayarı ile 1988 yılında evlendi. Bu evlilikten Doğuş Sayarı ve Ogan Sayarı adında olmak üzere iki oğlu vardır.

Nuray Sayarı hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

Paramı Biriktirme Programı - Monay...

Monay, para biriktirme uygulaması, para yönetimi
Monay
Paramı nasıl değerlendirebilirim diye soruyorsan MONAY'ın şu faydalı blog yazısını okumanı ve uygulamasını indirmeni tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir