NurBerfin Çiroğlu Kimdir Boyu Hayatı

NurBerfin Çiroğlu Kimdir?

Adını Sen Koy isimli günlük dizi ile oyunculuğa başlayan ve daha çok dizide izleyeceğimiz, sempatik ve güleryüzlü oyunculardan olan NurBerfin Çiroğlu kimdir kaç yaşında boyu kaç? oyunculukta daha yeni yeni kendini göstermeye başlayan ismin hayatı sizlerle.

NurBerfin Çiroğlu Kimdir? Biyografisi

NurBerfin Çiroğlu, 22 Aralık 1993 tarihinde İstanbul’da doğan 1.66 metre boyunda, 51 kilo ve Oğlak burcu bir isimdir.Liseyi Fen lisesinde okumuş olan oyuncu arkasından Boğaziçi Üniversitesine kayıt olarak eğitimini sürdürmüş ve 2018 yılında okulunu bitirmiştir.

İlk olarak reklamlarla televizyona çıkan oyuncu sonrasında ise dizilerde bulunmaya başlamıştır.Oyunculuğun yanı sıra modellikte yapan isim oyunculukta şimdiden konuşulan bir isim olmayı başarmıştır.

Ajansa yazılmasıyla beraber öncelikle Türkcell reklamında oynamış isim ardından ise katalog çekimlerinde yer almıştır.O zamanlardan itibaren belli bir maddiyat elde etmiş isim ardından dizilerde oyuncu olmak istemiş ve Adını Sen Koy dizisinin seçmelerine gitmiştir.Seçmelerde seçilen isim dizinin oyuncu ekibine dahil olmuştur.

Oyuncu başta Türkcell olmak üzere Nescafe, Kfc, Gsk, Golf, Yedigün ve Türk Telekom gibi tanınmış markaların reklamlarında da rol almıştır.

İlk oynadığı dizinin ardından Bir Litre Gözyaşı dizisinde yer alan isim bu dizide Hande karakterini canlandıran kişi olmuştur.

İngilizceye yeterli düzeyde hakim olan oyuncu, bu nedenle bir çok Avrupa ülkesini gezme şansı elde etmiştir.Sporla çok ilgilenen ismin ilgilendiği spor branşları; Basketbol, Voleybol ve Pilatestir.

NurBerfin Çiroğlu Oynamış Olduğu Diziler Nelerdir?

2019 – Bizim Hikaye (Merve)
2018 – Bir Lıtre Gozyası (Hande)
2018 – Adını Sen Koy (İpek)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.