Nurettin Rençber Kimdir?

Nurettin Rençber Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Birçok hayranı olan eserlerindeki içten söylemi ile sevilen sanatçılardan biri olan Nurettin Rençber Kimdir nereli kaç yaşında? hakkındaki tüm bilgiler.

Nurettin Rençber Kimdir?

Nurettin Rençber Akdeniz’in güzel illerinden biri olan Mersin’de dünyaya gelmiştir.Kendisi 1960 tarihinde doğmuştur.Mersin doğumlu olmasına rağmen kendisi aslen Adıyamanlı bir isimdir.Özellikle çocukluk dönemi ile Gençlik zamanlarını Akdeniz bölgesinde geçiren Sanatçı daha eğitimini bile almadan müzik konusunda kendini göstermiştir.

İlk önce Eğitim almış ardındanda eğitiminde çok başarılı olan Sanatçı daha sonra Öğretmenlik mesleğini yerine getirmek için Trabzon’a gitmiştir.Burada belli bir süre Öğretmen olarak görev yapmıştır.Genelde Köy içinde kaldığı için Şarkılarını hep köy içersinde söylemiş ve köyde bulunanlara hitap ederek şarkılar söylemiştir.Bu köy halkı zamanla dahada büyümüş ve büyük bir halk kitlesine ulaşmıştır.

visum china
visum china

nurettin-rencber

Halk müziği konusunda Ün kazanmış ünlü Sanatçı İlk defa şarkılarını Üniversite okuduğu sıralarda yapmıştır.Özellikle Dağ Türküleri ve Deniz Şarkıları onun albümünde yer almıştır.

Albümleri sonrası iyi bir çıkış yakalayan Sanatcı kısa bir süre içersinde Üne ulaşmıştır.Ünlü Sanatçı Nurettin Rençber evlidir ve 2 çocuğu bulunmaktadır.Çocuklarıda babaları gibi Öğretmen olmuş ve bu mesleği yapmaktadırlar.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Çok güzel şlarkıları var Nurettin Hoca’dan dinlemiştim.Ben irandan yorum atıyorum Nurettin hocayı çok severiz.adım Emir irandan herkese selam olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.