Nursel Ergin Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Nursel Ergin Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Televizyonlarda Öğle kuşağında gördüğümüz sunucularından biri olan ve daha çok Yemek ile ilgili programlar yapan ünlü sunucu Nursel Ergin kimdir kaç yaşında nereli? sunucuya ait güncel biyografisi.

Nursel Ergin Kimdir Kaç Yaşında Hayatı

Nursel Ergin 30 Temmuz 1980 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.Boyu 1.60 cm olan sunucunun kilosu ise 49-50 aralığındadır.Anne ile babası küçük yaşta ayrılmak zorunda kaldıkları için çocukluğunu Kasımpaşa yetiştirme yurdunda kalarak geçirdi.

18 yaşında bir evlilik yapmış ve bu evlilikten Begüm isminde bir çocuğu dünyaya gelmiştir.Evliliği 5 sene kadar sürmüş ve daha sonra anlaşmazlıklar sebebi ile boşanmışlardır.5-6 sene kadar profesyonel olarak antrenörlük tecrübesi olan isim ayrıca Arçelik’te bir süre kadar satış temsilciliği yaparak çalışmıştır.

2008 tarihinde Var mısın Yok musun? adındaki programa katılarak programa damga vuran bir isim olmuştur.Hem güzel yüzünle hemde yaşadığı hayatındaki hüzünlü,dramatik günler sebebi ile hafızalarda kalmıştır.2009 tarihinde Trt 1 ekranlarında Cam Kırıkları isimli dizide Suna karakteri ile ekranlara gelmiştir.Televizyon ekranlarına sürekli çıkan Ünlü İsim daha sonrasında ise Kanal D televizyonunda Mutfağım adındaki programın sunuculuğunu yapmıştır.

Ünlü sunucu son olarak Kanal D ekranlarında Nursel’le Evin Tadı adındaki programı sunmuştur.

1000 km'de, 420 TL yakıt tasarrufu nasıl sağlarsınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Videonun sonunda, iki ayrı sürücü, aynı yolda, farklı sürüş tekniklerine göre araçlarını kullanarak, nasıl bir tasarruf yapılabileceğini ortaya çıkarıyorlar. Güvenli ve ekonomik sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın