Oğuz Haksever kimdir? Nereli ve Yaşı kaç?

Oğuz Haksever Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Yılların en tecrübeli sunucularından biri konumunda yer alan ve uzun süredir çok sayıda Tv kanalında başarılı programlara imza atan Oğuz Haksever kimdir? bu sorunun yanıtını öğrenmeye hazırsanız işte makalemiz başlıyor.

Oğuz Haksever Kimdir? Nereli Yaşı Kaç?

20 Mart 1957 yılında Gaziantep’te hayata gözlerini açan Oğuz Haksever, anne tarafından Rizeli, baba tarafından ise aslen Gaziantepli’dir.Babasının ismi Sabri, annesinin ismi ise Asiye’dir.2 tane kardeşi bulunan ünlü ismin kardeşlerinin ismi ise Cengiz ile Yıldız’dır.Liseyi Ankara Çankaya Lisesinde tamamlamış olan tecrübeli sunucu, ardından ise Gazi Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirmiştir.

Okul sonrası Amerika’ya giden tecrübeli sunucu, İngiliz Dili Enstitüsü’nde lisan eğitimi aldı ve ardından Norveç’e geçerek tanınmış önemli petrokimya tesislerinde üç ay boyunca staj gördü.1979 tarihinde Trt’nin düzenlediği sınavları kazandıktan sonra Trt’de muhabirlik yapmaya başladı.Irak’ta yaşanan savaşı tüm ayrıntıları ile izleyicilere aktaran isim, Trt’nin ardından Show Tv kanalına geçti ve muhabir olarak bulunmaya devam etti.

visum china
visum china

Show Tv’den sonra Kanal 6 ve Atv Haber’de çalışmış olan Oğuz Haksever, 2000 tarihinden itibaren ise Ntv kanalında yer almaya başladı ve o zamandan bu zamana sunduğu çeşitli programla ismi Ntv kanalı ile özdeşleşen isimlerden biri oldu.

Ntv kanalında sunduğu “Ve İnsan” isimli programla dikkat çekti ve bu programı yaklaşık 7 sene boyunca sundu.Bu programın ardından ise “Son Söz” programı ile ekrana geldi.kimdirkim.com Ntv kanalı dışında Ntv radyo da görev aldı ve “Makam Farkı” isimli müzik programını Mehmet Barlas ile beraber sundu.

Evli olan tecrübeli ismin 1 tane çocuğu bulunmaktadır.Yapmış olduğu haberler ve sunduğu programlar ile Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Gazetcilik Başarı ödülü almıştır.

Oğuz Haksever, evlidir ve bir çocuğu vardır.

Oğuz Haksever Sunduğu Programlar

1991 – Show Haber
1993 – Atv Haftasonu Haberleri
1994 – Atv Yaz Haberleri
2000 – Ntv Yakın Plan
2003 – Ve İnsan Ntv
2010 – Gerçek Orada Bir Yerde Ntv
2011 – Son Söz
2019 – Bugün Yarın

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.