Oğuzhan Koç Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Oğuzhan Koç Kimdir Biyografisi

2007 tarihinden beri Bkm Mutfak oyuncusu olarak bulunan Oyuncu Oğuzhan Koç kimdir biyografisi kaç yaşında nerelidir?

Oğuzhan Koç Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oğuzhan Koç kimdir 13 Mayıs 1985 senesinde Erzincan’ın Refahiye ilçesinde hayata gözlerini açmıştır.Babası Bahattin, annesi ise Kıymettir.Büyük Erzincan depremini yaşayıp görmüş bir isim olan Oyuncu deprem sonrasında ailesi ile beraberca Bursa’ya göç etmişlerdir.Bursa’ya geldikten sonra bir süre uyum dönemini geçirmiş ardındanda Müzik eğitimi veren bir Merkez’in sınavına girdi ve başarılı oldu.Boyu 1.70’dir.

Oğuzhan Koç Sekiz yaşındayken Bursa’da Devlet Konservatuar’ı öğretmenlerinden müzik dersi almaya başlamış ve yaklaşık bu dersler 8 sene boyunca sürmüştür.İlköğretimi okuduktan sonra Gazi Anadolu lisesinde liseyi okudu.Lise’de bulunduğu yıllarda kendine bir müzik grubu kurdu ve bir takım okul içi organizasyonlarda bulundu.Ortaokul ile Lise senelerinde oyunculukta onun ilgi alanlarından biri oldu.

1 sene İzmir’e gitti ve Dokuz Eylül Üniversitesi’nin İktisadi İdari Bilimler fakültesine girdi.Ardından okumayı bırakıp 2005 tarihinde İstanbul’a gitti.İstanbul’da müzikle ilgilenmeye devam etti ve yine grup kurarak farklı alanlarda grubunla beraber seslendirmeler yaptı.

2007 senesinde katılmış olduğu Bkm Mutfak ile beraber yıllardır oyunculuk yapmıştır.2009 tarihinde Yılmaz Erdoğan yhönetmenliğindeki Neşeli Hayat adındaki filmde rol almıştır.Çok Güzel Hareketler Bunlar’da oyunculuğunla müziğe olan ilgisini birleştirip kendinden söz ettiren bir kişi oldu.

Söz yazarlığıda yapan Oğuzhan Koç Ferhat Göçer’e hem sözleri hemde müziği kendisine ait olmakta olan Gül ki Sevgilim adındaki parçayı teslim etmiştir.2009 tarihindeki Giden Günlerim Oldu parçasıda ünlü ismin sözlerini yapmış olduğu bir parçadır.

oguzhan-koc-1

2013 senesinde Ben Hala Rüyada adında bir albüm çıkarmıştır.

Star tv ekranlarında 2013 tarihinde başlamış olan 3+1 adındaki Gece Showu programında görev yapmıştır.Programın adı daha sonra 3Adam olarak değiştirilmiştir.

Bizlerde sitemiz yazarı olarak Ünlü isme can gönülden başarılarımızı iletiyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir