Oğuzhan Yarımay Kimdir Hayatı

Oğuzhan Yarımay Kimdir?

Televizyon dünyasına ve oyunculuğa yeni katılan isimlerden biri olan yakışıklılığı ile gelecekte daha sıkça ekranlarda izleyeceğimiz Oğuzhan Yarımay kimdir? sizlerde oyuncunun hayatını öğrenmek istiyorsanız makalemizi inceleyebilirsiniz.

Oğuzhan Yarımay Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyunculuk ile ilgilenen Oğuzhan Yarımay, 25 Nisan 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.İlkokul ve ortaokulu eğitimini İstanbul’da tamamlamış olan isim ardından ise İngiltere’ye gitmiş ve liseyi burada bitirmiştir.

Lise süresince İngiltere’de yaşamış olan isim ardından tekrar Türkiye’ye dönerek Üniversiteyi burada okuma kararı almıştır.İstanbul Üniversitesinin Ekonomi Bölümünü okumuş olan isim diplomasını almasının ardından oyunculuğa yönelmiş ve bu konuda bir müddet eğitim görmüştür.

2016 tarihinde “Savaşçı” dizisinde kendine yer bulan oyuncu bu sayede ilk kez oyunculuk yapmıştır.İlk zaman biraz zorlanmış olsa da zamanla oyunculuğa uyum sağlamış ve kariyerini yabancı bir filmde başrol oynarak sürdürmüştür.

2017’de Diriliş Ertuğrul’da oynayan oyuncu kısa sürede oyunculuk alanında başarılı olmuş ve isminden söz ettirmeye başlamıştır.Bu dizide “Oğuz Alp” karakterini canlandırmıştır.

En son ismi Star Tv’nin sevilen günlük dizilerinden “Adını Sen Koy” ile anılmış ünlü isim bu dizide bulunmamıştır.Oyuncunun yeni bir dizide oynaması durumunda makalemizi güncelleyeceğiz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.