Oğuzhan Yarımay Kimdir Hayatı

Oğuzhan Yarımay Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Televizyon dünyasına ve oyunculuğa yeni katılan isimlerden biri olan yakışıklılığı ile gelecekte daha sıkça ekranlarda izleyeceğimiz Oğuzhan Yarımay kimdir? sizlerde oyuncunun hayatını öğrenmek istiyorsanız makalemizi inceleyebilirsiniz.

Oğuzhan Yarımay Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oyunculuk ile ilgilenen Oğuzhan Yarımay, 25 Nisan 1992 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir.İlkokul ve ortaokulu eğitimini İstanbul’da tamamlamış olan isim ardından ise İngiltere’ye gitmiş ve liseyi burada bitirmiştir.

Lise süresince İngiltere’de yaşamış olan isim ardından tekrar Türkiye’ye dönerek Üniversiteyi burada okuma kararı almıştır.İstanbul Üniversitesinin Ekonomi Bölümünü okumuş olan isim diplomasını almasının ardından oyunculuğa yönelmiş ve bu konuda bir müddet eğitim görmüştür.

visum china
visum china

2016 tarihinde “Savaşçı” dizisinde kendine yer bulan oyuncu bu sayede ilk kez oyunculuk yapmıştır.İlk zaman biraz zorlanmış olsa da zamanla oyunculuğa uyum sağlamış ve kariyerini yabancı bir filmde başrol oynarak sürdürmüştür.

2017’de Diriliş Ertuğrul’da oynayan oyuncu kısa sürede oyunculuk alanında başarılı olmuş ve isminden söz ettirmeye başlamıştır.Bu dizide “Oğuz Alp” karakterini canlandırmıştır.

En son ismi Star Tv’nin sevilen günlük dizilerinden “Adını Sen Koy” ile anılmış ünlü isim bu dizide bulunmamıştır.Oyuncunun yeni bir dizide oynaması durumunda makalemizi güncelleyeceğiz.

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.