Olcay Yusufoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Olcay Yusufoğlu Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Her oyuncunun rol almış olduğu diziler arasında çıkış yaptığı belli başlı diziler olabilir.Bu yazımızda sizlere Es Es dizisinle beraber büyük bir çıkış sergilemiş sempatik oyuncu Olcay Yusufoğlu Kimdir kaç yaşında boyu kaç? gibi bir çok sorunun cevaplarına ulaşacağınız biyografisi işte başlıyor.

Olcay Yusufoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Olcay Yusufoğlu, 01.01.1988 doğum tarihli İzmirli bir oyuncudur.Ünlü ismin hayatının büyük bir zamanı Ankara’da geçmiştir.Lisenin son senesinden itibaren Ankara’da bulunan bir takım Tiyatrolara yazılmıştır.Lise bitmesinden sonra ise Ankara Sanat Tiyatrosuna katılmış ve burada yaklaşık olarak 1 sene süresince eğitim almıştır.Boyu 1.65 cm ve kilosu ise 49’dur.

1 senenin sonrasında Konservatuar sınavlarına girmiş olan oyuncu girdiği sene hemen Konservatuarı kazanmıştır.Sonuçlarının açıklanmasıyla beraber Bilkent ile beraber Anadolu Üniversitesi’ni kazanmış olan isim bu iki Üniversite içerisinden tercihini Anadolu Üniversitesi’nden yana kullanmıştır.Oyunculuk hakkında kısaca şunu söylemiş olan isim Oyunculuğun sabır, yetenek ve azim gerektiğini belirtmiştir.

Ailesi ona oyuncu olmaya karar verdiği günden beri her zaman destek vermiş her zaman onun yanında büyük bir destekle yer almıştır.Anadolu Üniversitesi Devlet Konsevartuarı mezunu olan oyuncu ardından ise bazı dizilerde yer almaya başlamıştır.

visum china
visum china

Hedefleri arasında Yurtdışında oyunculuk ile ilgili eğitim almak olan oyuncu tiyatrodan ise hiç bir zaman kopmak istemiyor.

Es Es dizisinde canlandırmış olduğu karakterle beraber oyunculuk serüveninde en önemli yükselişlerden birini elde etmiştir.

olcay-yusufoglu-biyografi

Olcay Yusufoğlu Oynadığı Diziler

2007 – Köprü
2009 – Es Es
2010 – Sakarya Fırat
2013 – Fatih Harbiye
2014 – Poyraz Karayel
2016 – Cesur Yürek

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir