Ömer Danış Kimdir?

Ömer Danış Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Hem sanatçılığı hemde kişiliğinle sevilen bir isim olan Ömer Danış Kimdir nereli kaç yaşında? biyografisi.

Ömer Danış Kimdir?

Ünlü Sanatçı Ömer Danış 10 Haziran 1968 tarihinde Doğu Anadolu bölgesinin güzide ilinden biri olan Elazığ’da doğmuştur.Müzik ile her zaman iç içe olmuş ve birçok albüm çıkartıp şarkıları severek dinlenmiştir.Onun bu günlere gelmesinde adından söz edilmesinde en önemli albümü Beni Köyümün Yağmurlarında yıkasınlar isimli albüm ve şarkı olmuştur.Bu şarkı ile tüm insanların ilgisini çekmiş ve beğenilmiştir.Arabesk müziğe yeni bir heyecan katmıştır.

Albümleri her zaman duygu içeren şarkılarla dolu olan ünlü sanatçının her albümü birbirinden güzeldir.Albümünde kendi parçalarınıda seslendiren sanatçı iyi bir çıkış yakalayarak Türkiye’nin gözde Arabesk müzik sanatçılarından olmuştur.Ayrıca kliplerinden bazılarında kendisi yönetmen olmuştur.Ağlama Gözbebeğim isimli parçada hem klip çekmiş hemde yönetmen olmuştur.

En sevilen şarkılarından birkaçı ise şöyledir: Çaren Olayım, Ağlama Gözbebeğim, Gidiyorum, Kırgın, Tutsak isimli parçalardır.

Albümleri

1987 Çaren Olayım
1994 Beni Köyümün Yağmurlarında Yıkasınlar
1995 Tutsak Kurtlar Sofrası
1998 Ömer Danış 98
1999 Şerefsiz
2001 Ağlama Gözbebeğim
2004 Şimdi Ben
2006 Gidiyorum Şehir Duvarları
2012 Kırgın & Çakal

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir