Ömrüm Nur Çamçakallı Kimdir? Kaç Yaşında ve Nereli?

Ömrüm Nur Çamçakallı Kimdir?

Çocuk oyuncuların performansı gelecek adına umut veren gelişmelerden biri.İşte bu oyuncular arasında bulunan çocuk oyuncu Ömrüm Nur hakkında detayları bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Ömrüm Nur Çamçakallı Kimdir? Kaç Yaşında Nereli?

3 Mayıs 2010 tarihinde İstanbul’da hayata merhaba diyen Ömrüm Nur Çamçakallı, ilköğretim öğrencisidir.5 yaşında Katalog çekimlerinde yer almış olan çocuk oyuncu, 2015 yılından itibaren ise ekran önünde yer alarak dizilerde yer almaya başlamıştır.

İlk oynamış olduğu dizi 2015 tarihindeki “Kırgın Çiçekler” dizisidir.Bu dizi sonrası “No:309” dizisinde bulunmuş olan küçük oyuncu, bu dizide Gülşah karakterini canlandırmıştır.2017 yılında “Fazilet Hanım ve Kızları” dizisinde rol alan ünlü isim, 2018 yılında ise “Can Kırıkları” dizisinde oynamıştır.

Son olarak 2019 yılının Atv ekranlarındaki iddialı yapımları arasında gösterilen “Canevim” dizisinin kadrosunda bulunan oyuncu, bu dizide ise Minik Ayşe karakteri ile dizide yer almıştır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2015 – Kırgın Çiçekler
2016 – No:309 (Gülşah)
2017 – Fazilet Hanim ve Kızları
2018 – Can Kırıkları
2019 – Canevim (Ayşe)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.