Onur Özsu Kimdir Boyu Hayatı

Onur Özsu Kimdir?

Müzik dünyasında büyük başarı olarak nitelenen, ünlü müzik platformu MTV’nin internet sitesinde en çok dinlenen şarkıcılar arasına 2015 yılında girmeyi başaran, en popüler isimler arasında birinciliğe kadar yükselen Onur Özsu kimdir, kaç yaşında, boyu kaç? işte cevabı.

Onur Özsu Kimdir? Biyografisi

Kontes, Bir Yolun Bulsam, Sürreal Tavrın gibi şarkıları ilk 100 şarkı listelerine hep girmiş olan şarkıcı Onur Özsu, 1982 İzmir doğumlu ve Yay burcudur.1.87 metre boyunda, yeşil gözlü ve çok iyi fotoğraf çekebilmesi onu öne çıkartan özelliklerinden birkaçı.Ahenkli akan şarkı sözlerini dinlemekten herkes memnun.Doğal olarak sosyal medyada şarkı sözleri sıklıkla tıklanıyor.

Yeni Şarkılarını Bekliyoruz

[saritext]Onur Özsu[/saritext] müziği cesur, bağımsız, gelişmeye açık, kendine özgü, uluslar arası tonlarda gibi sıfatlarla tanımlanıyor.Siz de dinledikçe karar verebilirsiniz.Müzik gibi evrensel bir konuda bu başarıyı yakalamanın Onur Özsu’nun kariyerinde sadece bir başlangıç olmasını arzuluyoruz.Umarız gerisi gelir.

Ünlülerin dünyasında başarının sadece ismini duyurmaktan değil, ürettikleriyle bu ismi sürdürmekten geçtiğini söylemeye gerek yok.Yani ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz diyen atasözü bu parıltılı dünyada çok daha fazla geçerli olmalı.Yoksa bugünkü gibi kavgalarıyla, küfürleriyle, ayrıldılar barıştılar haberleriyle gündemde kalmaya çalışan şarkıcılar unutulmaya mahkumdurlar.

Sözlerinin İnsana Dokunduğu Şarkılar

Onur Özsu şarkıları ile umarız çıtasını daha da yükseltecek.Bu arada 2011 yılında Sezen Aksu’ya karşı açılan bu şarkı benim davaları arasında Onur Özsu’nun da adı geçiyor.Fakat mahkeme sonuçta şarkının Sezen Aksu’ya ait olduğuna karar vermişti.Bu gibi durumlar olmadığı sürece şarkıcı kendi müziğiyle çok daha fazla tanınıp ayakta kalabilir.Zaten sevmek, gitmek demektir bazen, mutlu etmektir, bil ki en iyisidir bu, özel kalmak, güzel anılmak gibi yoğun duygular taşıyan müzikleri sevmemek elde değil.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.