Onur Recep Kıvrak Kimdir Nerelidir?

Onur Recep Kıvrak Kimdir Nerelidir?

Trabzonspor ile özdeşmiş Trabzonspor’un kalesini başarı ile koruyan aynı zamanda takımın kaptanlığını yapan Onur Recep Kıvrak kimdir nerelidir kaç yaşındadır? hayatı.

Onur Recep Kıvrak Kimdir Biyografisi

1988 tarihinde Manisa’nın Alaşahir İlçesinde doğmuştur.Futbol hayatına 1996 tarihinde İzmir’in Amatör küme takımından biri olan Yeşilova takımında başlamıştır.Bir süre burada oynayan kaleci daha sonra İzmir’in köklü takımlarından Karşıyaka takımında profesyonel olarak oynamaya başlamıştır.Ünlü Kaleci’nin boyu 1.87’dir.

2008 tarihinde Trabzonspor’un başında Ersun Yanal varken onun isteği üzerine Karşıyaka takımından Trabzonspor takımına transferi gerçekleşmiştir.Bir süre Trabzonspor kalesinde kendine yer bulamadı fakat sonra Trabzonspor’un başına Şenol Güneş geçti ve onun içinde bu durum bir şans oldu.

Şenol Güneş’in takımın başına geçmesinle beraber kalede yer bulup oynamaya başladı.Kaleye geçtikten sonra uzunca süre kaleyi kimseye bırakmadı ve başarılı bir performans çizdi.Sene içersinde başarılı performansınla beraber A Milli Takıma çağırıldı ve A Milli takım kalesini korudu.

Tahlilsiz bir şekilde maç sırasında sakatlandı ve yaklaşık olarak 4-6 ay kadar sahalardan uzaklaşması gerekti.Yokluğu o dönemde yoğun şekilde hissedilen kaleci sakatlığı sonrası tekrar sahalara dönerek Trabzonspor’un kalesini korumaya devam etti.Daha önce Yeşilova ve Karşıyaka takımlarında forma giydi.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın