Onur Tuna Kimdir Kaç Yaşında Boyu

Onur Tuna Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Hayat Devam Ediyor adındaki dizi ile oyunculuk alanında büyük bir sıçrama gerçekleştirmiş ve sonrasında gelen teklifleri değerlendirerek oyunculuk yapmaya devam eden mavi gözlere sahip uzun boylu yakışıklı oyuncu Onur Tuna kimdir kaç yaşında boyu kaç? bakalım ünlü oyuncunun hayatı nasılmış?

Onur Tuna Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Onur Tuna, 16.07.1985 yılında hayata gözlerini açmış olan karizmatik erkek oyunculardandır.Ünlü oyuncunun memleketi ise Çanakkaledir.Üniversite eğitimini İzmir’de bulunmakta olan Dokuz Eylül Üniversitesi’nde bitirmiştir.Annesi emekli olarak hayatına devam eden bir isim, babası ise Matematik hocasıdır.Ailesinin 2 oğlundan biri olan oyuncunun boyu 1.95’dir.

İlköğretimin Ortaokul senelerinden beri hem Basketbol hemde futbol oynamış olan oyuncu bu spor dallarında lisans almayı başarmıştır.Lise’den itibaren Tiyatro’ya girmiş ve buralarda oyunlarda roller almıştır.Üniversite zamanında çevresinin tavsiye etmesi üzerine toplam 4 sene boyunca mankenlik yapmıştır.Ayrıca oyunculuk yönünden eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde görmüştür.Müziklede ilgilenmiş olan ünlü yakışıklı bu zamana kadar bir çok şarkı söylemiştir.

visum china
visum china

Onur Tuna 2011 tarihinde Hayat Devam Ediyor isminde dizide canlandırmış olduğu karakter olan Sıraç karakterinle beraber çok sayıda dizi yapımcısının dizilerde görmek istediği bir isim olmuştur.

Enerji düzeyi çok yüksek olan oyuncu yengeç burcuna sahiptir.Giyim tarzı olarak ise çoğunlukla Spor ve rahat giyinmekten hoşlanmaktadır.Çok fazla Sesli ortamları tercih etmeyen oyuncu genellikle insanların birbirlerinin sesini rahatcana duyabileceği alanları daha çok seviyor.

Bu zamana kadar toplam 70 civarı şarkısı bulunan oyuncu odasına geçtiği vakit Gitar ile beraber bazı zaman yeni şarkılarda seslendiriyor.Bu şarkılardan birinci şarkısını Amerikalı olan Sevgilisi için yazmıştır.

onur-tuna-biyografi

Onur Tuna Oynadığı Diziler ve Filmler

2011 – Hayat Devam Edıyor
2014 – Bi Küçük Eylül Meselesi(Film)
2014 – Filinta
2015 – Ahirim Sensin
2016 – Cesur Yürek
2018 – Yasak Elma

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.