Orçun Kurtoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi

Orçun Kurtoğlu Kimdir Kaç yaşında Nereli?

Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu Orçun Kurtoğlu’nun hayatı hakkında merak edilenler. Orçun Kurtoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, eşi kim gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Orçun Kurtoğlu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Tam adı Orçun Bora Kurtoğlu’dur. Orçun Kurtoğlu kaç yaşında? Orçun Kurtoğlu 1979 yılında dünyaya geldi. Orçun Kurtoğlu’nun babası değerli sanatçı Cengiz Kurtoğlu, annesi ise Fatma Kurtoğlu’dur. Orçun Kurtoğlu ailesinin en büyük çocuğudur. Orçun Kurtoğlu’nun kardeşlerinin isimleri Aydın ve Aylin’dir.

Orçun Kurtoğlu babası gibi müzik ile ilgileniyor. Orçun Kurtoğlu 2017 yılında Sen Varsın İyi Ki albümünü çıkarmıştır. Ayrıca Orçun Kurdoğlu Youtube kanalında müzik ile ilgili paylaşımlar yapmaktadır.

Orçun Kurtoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi

Orçun Kurtoğlu Evli mi?

Orçun Kurtoğlu evli ve eşinin adı Özge’dir. Orçun Kurtoğlu’nun 3 tane çocuğu vardır. Orçun Kurtoğlu’nun 2019 yılında kızı Nisan dünyaya gelmiştir.

Orçun Kurtoğlu Şarkıları

  • Gölge Gibi
  • Gönlümün Feri
  • Haberin Yok
  • Haklısın
  • İki Korkak
  • Sen Varsın İyi Ki
  • Yanıyor mu Yeşil Köşkün Lambası

Orçun Kurtoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli, evli mi, eşi kim

Orçun Kurtoğlu Instagram Hesabı

instagram.com/orcunkurdoglu

Orçun Kurtoğlu ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir