Orhan Bıyıklı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Orhan Bıyıklı Kimdir?

Son zamanlarda özellikle Polisiye dizilerde başarılı rolünle dikkatleri üstüne çeken Orhan Bıyıklı Kimdir? hayatı hakkında merak edilenler.

Orhan Bıyıklı Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Orhan Bıyıklı, 1985 tarihinde İzmit’de doğmuştur.Babasının ismi Aziz Bıyıklıdır.7 kardeştir.Tiyatro ile tanışması Namık Kemal Lisesini okuduğu sırada olmuştur.Lisede okurken tiyatroya karşı merakı nedeniyle hem Okul Tiyatrosunda görev yapar hemde babasının yanında çalışır.

Babasının kıraathanesi olması nedeniyle değişik insanları görür ve karşılaşır.Bazı zaman onları izlemenin, konuşmalarını dinlemenin onun için çok önemli olduğunu belirtmiştir.Liseler arasında yapılmış olan yarışma içersinde en iyi erkek oyuncu ünvanı almıştır.Bu başarı ile beraber tiyatro ile daha çok ilgilenir hale gelmiştir.

Ardından Kocaeli Şehir tiyatrolarında oynamaya başladı.Tabi oynamaya başladıkça sevildi.En güzel oyunlarla en iyi başarıları yakaladı ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı sınavına giriş yapmıştır.Neden bu Üniversiteyi seçtin diye yöneltilen soruya ise 50 Milyon param vardı(o zamanın parasınla) diğer Üniversitelerde ücretler fazlaydı o nedenle bu Üniversiteyi seçtiğini belirtmiştir.4 yıl kadar Üniversite okur ve bu Üniversite yaşamı boyuncada Tiyatro oyunculuğuna devam etmektedir.Ayrıca Televizyon dizilerinden teklifler gelir ve konuk oyuncu olarak görevler yapar.

En önemli konuk oyuncu olduğu dizilerden biri Hayat Bilgisidir.Okul bitimimin ardından Altı ay kadar hiçbirşey yapmaz ve bir boşluk oluşur.Fakat bu boşluk sonrası çok önemli bir teklif alır ve Teklifi kabül eder.Teklif Samanyolu Ekranlarında oynanacak olacan Kollama dizisine aittir.Bu Kollama dizişinle beraber hayatı tamamen değişti diyebiliriz.O Artık milyonların sevgilisi haline gelmiştir.Burada başrol oynar ve son derece önemli kişilerle aynı ekipte bulunur.

Kollama dizisi Bir Polisiye dizidir bu dizidede Komiser olarak birçok olayı aydınlatmıştır.Kollama Yiğit karakterini bu dizide canlandırmıştır.Necip Amirle beraber son derece uyumlu bir ikili olmuş ve Türkiye’nin yaşadığı bir takım sorunlarda ilk müdahale eden ekip rolündeydi.Başta Terör olmak üzere her sorunda çözümü sağlamışlardır.

Bu diziyle beraber yıldızı parlamış olan Ünlü Oyuncu Çok fazla teklif aldığını fakat Dizide 18-20 saat çalıştıklarını belirtmiştir.Dizi baya uzun süre ekranlarda yayınlandı.Ardındanda Tekrar Samanyolu Tv ekranlarında yayınlan Ekip 1 dizisinde başrol oynadı.Ekip 1 Akif karakterini canlandırmış daha sonra diziden bir takım nedenlerden dolayı ayrılmıştır.

Orhan Bıyıklı Evlimi? Evet evli ve bir kızı vardır.

Orhan Bıyıklı kimdir, nereli, kaç yaşında hayatı hakkında herşeyi paylaştık.Yorumlarınızla Ünlümüz hakkındaki düşünceleri dile getirebilirsiniz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂 TÜVTÜRK araç muayane randevusunu TÜVTÜRK muayene rezervayson sayfasından ücretsiz olarak alabilirsiniz. TÜVTÜRK araç muayene randevusu almak için telefon numarası da 850 222 88 88'dir.

13 Yorum Bırak

 1. Doğukan ekmekçi

  Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi oyuncusu
  Bana göre, aynı zamanda parayı değil dürüstlüğü seçti
  👍🤔😊

 2. Merhaba Orhan abi ben sizi çok seviyorum filmi de çok beğendim aşık oldum resmen😍size hayranım😍bende oyuncu olucam ve sizinle tanışicam

 3. kumsal yılmaz

  orhan abi lütfen diziye geri dön kendini çok özlettin
  film başlıyomu bilen varmı ne zaman başlıyomuş

 4. Senin hayranın

  Selam orhan abicim seni cok seviyorum ben yabancıyım Afganlıyım nolur ger dön ekip1 nolur yaa

 5. Mustafaserkankutlu

  Seni çok seviyorum orhan bıyıklı
  Facebook instagram mustafaserkankutlu Twitter snapchat mustafaserkutlu tanışmak istiyorum

 6. süpersin ORHAN ABİM SENCOK SEVİYRUM KONYADAN SELEMLAR

 7. yılmaz demirsoy

  ben en büyük hayranınım ne olur diziye geri dönnn orhan abicimm.

 8. ben en büyük hayranınım ekip 1 den ayrılmanı istemiyorum lütfen geri dön

 9. Orhan bende senin hayranı nım ve çok güzel karaktere sahipsin başarılarının devamını diliyorum Trabzonlu dan slm olsun sana

 10. Orhan abi ben senin en büyük hayranınım. Diziden çıkmana çok üzüldüm. Hatta ağladım.Seni herkesten çok seven çiğdem.

  • akifin en büyük hayranı benim.akif benim akrabam diziye geri dönecek mi hiç bir şey söylemedi ama büyük ihtimalle dönecek.

 11. Selamlarımı iletiyorum Aslı özmel evli mi?

 12. en buyuk hayranınımm 3 yıl once kollama filimi vardıyaaa o filmi 3 kere ızledim 4 uncuyu bitiryorumm o filimi devam etirseneeee
  orhan abi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.