Orhan Kılıç Kimdir?

Orhan Kılıç Kimdir?

Kanal D ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor dizinin ismi Kara Kutu.Bu dizinin başrol oyuncularından biri olan Orhan Kılıç Kimdir? nereli kaç yaşında?

Orhan Kılıç Kimdir Biyografisi

Kara Kuru Mehmet kimdir gerçek ismi Orhan Kılıçtır.Kendisi 19 Ekim 1974 yılında Almanya’da doğmuştur.Aslen Giresunludur.Kendisi Berlin Yüksek Sanatlar Akademesı oyunculuk bölümünden mezun olmuştur.Almanya’da yaklaşık olarak iki yıl kadar oyunculuk yapmış ve farklı dizilerde oynama başarısı sağlamıştır.

İlk olarak tanınması Sağır oda isimli diziyle beraber olmuştur.Bu dizide Aras Dağlı karakterini canlandırmış ve ünlenmiştir.

Orhan Kılıç Evlimidir? Kendisi Hurriyet gazetesi muhabirlerinden Sema Eren ile 12 Şubat 2010 tarihinde dünya evine girmiştir.Kendisinin boyu 1.86 kilosu ise 84 olarak gözükmektedir.

2015 itibariyle Kanal D ekranlarında oynanacak dizide başrol olarak görev yapacak.Dizi bu hafta başlaması bekleniyor.Mehmet karakterini canlandıracak.

Orhan Kılıç Oynadığı Diziler ve Filmler

Kendisi Zehirli Sarmaşık, Aşk Bir Hayal, Derdest, Dalga Kıran, Elveda Rumeli, Sağır Oda, Kara Kutu(2015) itibariyle oynamıştır.

Bizlerde sitemiz aracılığıyla yeni dizisi olan Kara Kutu dizisini heyecanla takip edeceğimizi buradan belirtiyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz.

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın