Orhan Okulu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Orhan Okulu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Pehlivan Orhan Okulu ile ilgili merak edilenler. Orhan Okulu kimdir, Orhan Okulu kaç yaşında, Orhan Okulu nereli, Orhan Okulu boyu, kilosu kaç gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Orhan Okulu Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Orhan Okulu kaç yaşında diye sorarsanız Orhan Okulu’nun doğum tarihi 23 Mart 1989 yılıdır. Orhan Okulu’nun doğum yeri Antalya Kumluca’dır. Orhan Okulu babasının desteğiyle güreşe başlamıştır. Orhan Okulu güreşe Kumluca Belediye Spor Kulübü’nde başladı.

Orhan Okulu kimdir, Orhan Okulu kaç yaşında, Orhan Okulu nereli, Orhan Okulu boyu, kilosu kaç

Orhan Okulu’nun güreş lisans numarası 07-42’dir. Orhan Okulu güreş hayatına Antalya Murat Paşa Belediyesi’nin güreşçisi olarak devam etmektedir. Orhan Okulu ilk güreşini 2000 yılında yapmıştır ve minik 1 boyunda ikincilik derecesi kazandı. 2001 yılında Minik 2 boyunda ikincilik, 2003 yılında Teşvik 1 boyunda birincilik kürsüsüne çıktı. 2004 yılında antrenörü Kemal Yılmaz hocası ile birlikte çalışmaya başladı. Bu birliktelik sonrasında her boyda derece yaparak Başaltı Boyu’na çıktı. 2005 yılında Tozkoparan boyunda ikincilik, 2006 yılında Deste Küçük Boy’da  birincilik, 2007 yılında Deste Orta Boy’da birincilik, 2008 yılında Küçük Orta Küçük Boy’da birincilik, 2009 yılında Küçük Orta Büyük Boy’da ikincilik, 2011 yılında Büyük Orta Büyük Boy’da birincilik, 2012 yılında Başaltında Boylarında birincilik derecesini alarak Başpehlivan Kategorisi’nde güreşmeye başladı. 2013 yılında Başpehlivanlık Boyu’nda ilk defa güreşti ve ikincilik kürsüsüne çıktı. 654. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde Osman Aynur ile final güreşi yaparak Türkiye Başpehlivanı olmuştur.

Orhan Okulu Boyu Kaç?

Orhan Okulu’nun boyu 1.78’dir.

Orhan Okulu Kaç Kilo?

Orhan Okulu 103 kilodur.

Orhan Okulu ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın