Osman Terkan kimdir, nerelidir, Osman Terkan kaç yaşında, Osman Terkan mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu

Osman Terkan Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında, Nereli?

NTV kanalında Kiev’den yaşanan olayları aktaran Osman Terkan’ın hayatı hakkında bilgiler aranmaya başlandı. Osman Terkan kimdir, nerelidir, Osman Terkan kaç yaşında, Osman Terkan mesleği, ne iş yapıyor, ne mezunu gibi sorular aranmaktadır. İşte Osman Terkan hakkında detaylar.

Osman Terkan Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Osman Terkan 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Osman Terkan üniversite eğitimini 2003 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde tamamlamıştır.

Bu içerik KimdirKim.com ekibi tarafından hazırlanmıştır.

Osman Terkan çalışma hayatında ilk kez 2002 yılında Kanal D’de muhabir olarak işe başlamıştır. Burada 3 yıl kadar çalışmıştır. Ardından Osman Terkan Ciner Yayın Holding Habertürk bünyesinde program yöneticisi olarak 1 yıl çalışmıştır. Osman Terkan, ardından da Kasım 2006 tarihinde başladığı Star TV’deki muhabirlik görevini 11 yıl sürdürmüş ve Kasım 2017’ye kadar muhabirlik yapmıştır. Son olarak Osman Terkan NTV kanalında muhabir olarak görev almaktadır.

visum china
visum china

Osman Terkan Sosyal Medya Hesapları

instagram.com/oterkan

twitter.com/osmanterkan

Osman Terkan hakkında hazırladığımız bu içeriği beğendiyseniz https://Kimdirkim.com sayfamızda diğer merak ettiğiniz kişilerin yazılarını da okuyabilirsiniz.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir