Oya Unustası Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oya Unustası Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Kanal D televizyonunda başlayacak olan yepyeni bir dizi var.Kalbim Ege’De Kaldı Zeliş karakterini canlandıran Güzel ve bir o kadar başarılı isim Oya Unustası kimdir kaç yaşında nereli?

Oya Unustası Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Oya Unustası İstanbul’da 1988 tarihinde doğmuştur.Üniversite öğrenimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt bölümünü bitirerek geçmiştir.Piyano çalmak en büyük hobisi olan Oyuncu’nun güzel bir sesi vardır.Öğrenci olduğu sıralarda bir süre kadar şan eğitimide almıştır.Boyu 1.73 kilosuda 50-52 arasındadır.

Üniversite bittikten sonra Eğitimlerine hiç ara vermeden devam etmiştir.Öncelikle Platofilm’de Ayla Algan isminden oyunculuk konusunda bir takım derslar almış ardından ise yeteneğini anladıktan sonra 35.5 da oyunculuk eğitimine devam etmiştir.Vahide Gördüm isminin sahneye uyarlamış olduğu Havhavlar ve Hevhevler adındaki çocuk oyununda oynamış ardından ise Cuma Vardiyası oyununda rol almıştır.

Yeteneği ile beraber kısa sürede beğenilip İzmir Çetesi adındaki dizi ile beraber ilk oyunculuk kariyerine başladı.İzmir Çetesi Dizisi insanları güldüren ve Kadir İnanır gibi önemli ismin rol almış olduğu bir dizi olmuştur.Bu dizinin ardından ise Sevdaluk adındaki dizide oynadı.

oya-unustasi-kalbim-egede-kaldi-zelis

Kalbim Ege’de Kaldı Zeliş Kimdir Rolü nasıldır?

Dizide Zeliş karakterini canlandıracak oyuncu ailesinin baskısınla beraber evlenmek zorunda kalmıştır.Mustafa ile evlenen Zeliş en başlardan beri Mustafayı sevmez sürekli kavga eder fakat daha sonra daha iyi bir yaklaşım sağlar ve başlarda sevmediği Mustafayı gerçekten sever.

Oya Unustası Oynadığı Diziler

İzmir Çetesi
Sevdaluk
Beyaz Karanfil
Kalbim Ege’de KaldıBu konuyla ilgili yorumunuzu yazın