Oya Unustası Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Oya Unustası Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

2010 yılından beri aralıklı olarak oyunculuk yapan ve bu zamana kadar oynamış olduğu her rolü eksiksiz yerine getirmiş başarılı isim Oya Unustası kimdir kaç yaşında nereli? yanıtlarıyla beraber işte detaylar.

Oya Unustası Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Oya Unustası İstanbul’da 1988 tarihinde doğmuştur.Hem anne hem de baba tarafından İzmirlidir.Üniversite öğrenimini Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt bölümünü bitirerek geçmiştir.Piyano çalmak en büyük hobisi olan oyuncunun güzel bir sesi vardır.Öğrenci olduğu sıralarda bir süre kadar şan eğitimide almıştır.Boyu 1.73 cm, kilosuda 52’dir.

Üniversite bittikten sonra Eğitimlerine hiç ara vermeden devam etmiştir.Öncelikle Platofilm’de Ayla Algan isminden oyunculuk konusunda bir takım derslar almış ardından ise yeteneğini anladıktan sonra 35.5 da oyunculuk eğitimine devam etmiştir.Vahide Gördüm isminin sahneye uyarlamış olduğu Havhavlar ve Hevhevler adındaki çocuk oyununda oynamış ardından ise Cuma Vardiyası oyununda rol almıştır.

Yeteneği ile beraber kısa sürede beğenilip İzmir Çetesi adındaki dizi ile beraber ilk oyunculuk kariyerine başladı.İzmir Çetesi Dizisi insanları güldüren ve Kadir İnanır gibi önemli ismin rol almış olduğu bir dizi olmuştur.Bu dizinin ardından ise Sevdaluk adındaki dizide oynadı.

oya-unustasi-kalbim-egede-kaldi-zelis

Hayatının hiç bir döneminde düzenli bir şekilde spor yapamayan isim sporun bir amaç uğruna yapılması fikrine katılmıyor.Ünlü oyuncuya göre spor dilediğince yüzmek, dalgalarla boğuşmak, müzik duyunca dans etmek, oyun oynamak ve çocuklarla birlikte ip atlamaktır.

Oya Unustası Oynadığı Diziler

– İzmir Çetesi
– Sevdaluk
– Beyaz Karanfil
– Kalbim Ege’de Kaldı
– Dıriliş: Ertuğrul (4. sezon)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın