Şarkıcı Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu

Öykü Gürman Kimdir Nereli Kaç Yaşında?

Şarkıcı Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu gibi internette çok aranan soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Öykü Gürman Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Öykü Gürman’ın kaç yaşında olduğunu merak ediyorsanız Öykü Gürman’ın doğum tarihi 4 Ağustos 1982 yılıdır. Öykü Gürman’ın doğum yeri İstanbul’dur. Öykü Gürman’ın ikiz kardeşinin adı Berk’tir. Öykü Gürman müzik ile küçük yaşlarda ilgilenmeye başladı. Öykü Gürman lise eğitimine Vakfı Acıbadem Lisesinde başlamış, 1997 senesinde ise Pera Güzel Sanatlar Lisesine geçiş yapmıştır. Cihat Aşkın’dan bir süre kadar keman konusunda dersler almış ve 2001 senesinde güzel sanatlar lisesini bitirmiştir.

Öykü Gürman lise dönemlerinde hem solistlik hem de keman eğitimi aldı. Öykü Gürman 2001 senesinde güzel sanatlar lisesini bitirmesinin ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi okumaya başladı. Ayrıca Öykü Gürman  şan dersi eğitimine devam etti. Genellikle okul orkestralarında bulundu ve solist olarak sahnelere çıktı. Öykü Gürman 2007 senesinde ikiz kardeşi ile beraber Evlerinin Önü Boyalı Direk şarkısını Youtube üzerinden paylaştılar ve bu video sayesinde milyonların izlediği kişi olmuşlardır.

Öykü Gürman 2007 senesinin son zamanlarında Kısmet isimli albümü ikiz kardeşi ile beraber yayınladılar. Daha sonra 2009 senesinde ise İki Arada albümünü çıkardılar. Aynı sene içerisinde Kral TV Yılın En İyi Çıkış Yapan grubu ödülünü ve Radio N101 En iyi sizsiniz ödülüne layık görüldüler.

Öykü Gürman 2008 senesinde Trt1 ekranlarında Boyalı Direk adındaki programın sunuculuğunu yaptı. 2014 senesinde ekranlarla buluşmuş Urfalıyım Ezelden dizisinde başrol oynamıştır. Öykü Gürman son olarak ekranların sevilen dizilerinden Sen Anlat Karadeniz’in Asiye Kaleli’si olarak yer aldı.

Şarkıcı Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu

Öykü Gürman Aslen Nereli?

Öykü Gürman aslen nereli diye sorarsanız kendisi Trabzonlu’dur.

Öykü Gürman Evli mi?

Öykü Gürman kiminle evlendi? Öykü Gürman 2015 yılında Yavuz Bingöl ile evlendi. Ünlü çift 2016 yılında ayrılmışlardır.

Öykü Gürman Boyu Kaç?

Öykü Gürman’ın boyu 1.69’dur.

Öykü Gürman Kilosu Kaç?

Öykü Gürman 53 kilodur.

Şarkıcı Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu

Öykü Gürman Hangi Burç?

Öykü Gürman’ın burcu Aslan’dır.

Öykü Gürman Albümleri

  • 2007 – Kısmet
  • 2009 – İki Arada
  • 2011 – Bir Başka
  • 2015 – Rüya Bitti

Öykü Gürman Oynadığı Dizi ve Filmler

2018 – Sen Anlat Karadeniz
2014 – Urfalıyam Ezelden (Ceylan)
2014 – Panzehir
2004 – Türkü Filmioyku-gurman-biyografisi

Öykü Gürman Instagram Hesabı

Instagram hesabınında 2021 yılı itibari ile 1.9 milyon takipçisi bulunmaktadır.

instagram.com/oykugurman

Öykü Gürman ile ilgili güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 🙂

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir