Öykü Naz Altay Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Öykü Naz Altay Kimdir?

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Başlamış olduğu günden itibaren Perşembe günlerinin reyting birincisi olmuş Kanatsız Kuşlar adındaki dizinin oyuncularından olan genç oyuncu Öykü Naz Altay kimdir? genç oyuncu ile ilgili derlediğimiz bu ayrıntılı biyografi ile oyuncu hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz

Öykü Naz Altay Kimdir Kaç Yaşında Nereli Boyu Kaç?

Genç isimlerden olan Öykü Naz Altay, 31.05.1995 tarihinde Türkiye’nin en fazla nüfusunun olduğu yer olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır.Ailesiyle beraber uzun senelerdir burada yaşamakta olan oyuncu burada ortaokul ile lise eğitimlerini almış ardındanda Üniversite kazanmıştır.Halen Mimar Sinan Üniversitesi’nde eğitimini sürdürmekte olan isim Tiyatro bölümünde okumaktadır.Boyu 1,68 cm’dir.

İlk kez Doksanlar adındaki dizide yer alan oyuncu bu dizi ile beraber mesleğe adım atmıştır.2013 tarihinde oynamış olduğu ilk dizisinden sonra ikinci defa bir dizide rol alan oyuncu Kanatsız Kuşlar dizisinde oynamaktadır.İlk dizisi ile ikinci dizisi arasında toplam 4 sene bulunmaktadır.

visum china
visum china

İnternet’te genç isim ile ilgili maalesef fazla bilgi bulunmamaktadır.Bu zamana kadar sadece 2 dizide rol alan genç ismin gelecek yıllar içerisindede oyunculuğuna devam edeceği başarılı performansınla ortadadır.

Oynamış olduğu iki dizide de oyunculuğu beğenilmiş olan genç isim ile ilgili olumlu eleştiriler yapılmıştır.Bu gelecek adına kendisi için çok önemlidir.Daha oyunculuğun başında olmasına rağmen ümit veren oyuncular arasında gösterilmektedir.İlk dizisinde Merve karakteri ile ekrana gelen oyuncu ikinci dizisinde ise Ceylan karakterini oynamıştır.

Oynadığı Diziler Nelerdir?

2013 – Doksanlar
2017 – Kanatsız Kuşlar

visum china
visum china

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu'muzdan bize ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İstanbul Satılık Lüks Bahçe Katı Ev

İstanbul Satılık Lüks Ev İletişim

Yukarıdaki videodaki evi satın almak için İletişim Formu’muzdan bize ulaşabilirsiniz.