Ozan Çobanoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nerelidir?

Ozan Çobanoğlu Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Dizi ile filmlerde rollerde bulunmuş en son olarak Arka Sokaklar dizisinde oynamaya başlamış oyunculuğunu çok beğendiğimiz bir kişi olan Ozan Çobanoğlu kimdir kaç yaşında nereli? öğrenmek istediğiniz yanıtlarla beraber özgeçmişi.

Ozan Çobanoğlu Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ozan Çobanoğlu, Karslı bir oyuncudur.1980 senesinde hayata gelmiş olan oyuncu Hacettepe Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünü bitirmiştir.Okul tamamlandıktan sonra Tiyatrolara girmiş önce İzmir ardından da Ankara’da bulunan Devlet Tiyatrolarında yer almıştır.Özellikle Stv televizyonun en unutulmayan efsane dizilerinden biri olan Tek Türkiye’de en baş oyunculardan biri olmuştur.

Tiyatro ile tanışmasını doğmuş olduğu Kars’tan Ankara’ya gelmesinin ardından gerçekleştirmiştir.Okulunu bitirmesinin sonrasında tiyatro ve dizi serüveni başlamıştır.

Evli olan oyuncunun bir tane çocuğu bulunmaktadır.

Spor dallarından en çok basketi seven oyuncu hayvanlara karşıda çok ilgili.Köpekleri fazlasınla seviyor.En beğenmiş olduğu renkler ise Mavi rengi ile siyah rengidir.

Tek Türkiye dizisinde oynamadan önce karakterini çok daha iyi oynamak için bir süre kadar Güneydoğu’ya gitmiş ve orada doktorlarla tanışmıştır.Rolünü çok iyi yapabilmek için bu yapmış olduğu davranış tebrik edilecek türdendir.

En beğendiği sanatçılar ise Mfö, Sezen Aksu, Halil Sezai’dir.

ozan-cobanoglu-biyografi

Ozan Çobanoğlu Oynadığı Diziler ve Filmler

2004 – Büyük Buluşma
2005 – Beşinci Boyut
2006 – Yağmurdan Sonra (Güven)
2007 – Tek Türkiye
2008 – Kollama
2008 – Küçük Kadınlar (Avukat)
2011 – Anneler ile Kızları
2012 – Fetih 1453(Film)
2013 – Eksik Sayfalar(Film)
2013 – Galip Derviş
2014 – Küçük Ağa
2015 – Bir Deniz Hikayesi
2015-19 – Arka Sokaklar (Halen)

Sürücü Bayılırsa Ne Yapardınız?

Videoyu sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hızla ilerlerken, sürücü bir anda bayılırsa ve siz araç içindeyseniz, ne yapardınız? Umarız bu durumu yaşamazsınız ama yine de bilmekte fayda var. Güvenli sürüşleriniz olsun. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir