Ozan Güler Kimdir Kaç Yaşında Biyografisi

Ozan Güler Kimdir Kaç Yaşında Boyu Kaç?

Genç bayanların son dönemlerde en beğendiği isimlerden biri olduğunu düşündüğümüz yakışıklı ve son derece genç oyuncu olan Ozan Güler kimdir kaç yaşında boyu kaç? hayranlarının yoğun olarak sorduğu soruların cevaplarınla beraber en güncel biyografisi.

Ozan Güler Kimdir Kaç Yaşında Nereli?

Ozan Güler, 1991 senesinde hayata merhaba diyen bir oyuncudur.Sivaslı olan oyuncu 2012 tarihinde düzenlenmiş olan Model yarışmasına girmiş ve Türkiye’nin en iyi üçüncü modeli seçilmiştir.Saçları ile gözlerinin rengi aynı renk siyah renktir.Boyu 1,84’dür.

Modellik yaptığı sıralarda Çılgın Dersane adındaki filmden teklif gelince teklifi geri çevirmemiş ve hiç oyunculuk eğitimi almamasına rağmen bu filmde oynamıştır.Bu zamana kadar sadece bir film ve bir dizide oynayan oyuncu halen O Hayat Benim dizisinde Arda karakterinle rol almaktadır.

Çocukluk çağlarında en fazla istemiş olduğu mesleklerden biri Pilotluk biride oyunculuktur.Ozan Güler Oyunculuk mesleğine katkısı olabileceğini düşündüğü için Best Model yarışmasına katılmıştır.Kurtlar Vadisi dizisini yıllardır takip eden oyuncu dizinin sıkı hayranlarından biri.Bu dizide rol almak isterdim diyen yakışıklı isim önemli bazı oyuncuları kendisine örnek almaktadır.

visum china
visum china

Spor’un hayatının bir parçası olduğunu söyleyen oyuncu bir süre kadar Fenerbahçe takımının altyapısına yazılmış ve orada Basketbol oynamıştır.Yüzme ile de ilgilenen oyuncu spordan asla vazgeçmiyeceğini söylüyor.

ozan-guler-biyografi

Burnunda estetik varmı en çok sorulan sorular arasında.Ünlü oyuncu bu soruyada gayet net bir cevap veriyor estetik yaptırmadım.Hatta bunun için doktora gitmiş ve doktora sormuş burnumda estetik var mı diye.Doktorda incelemiş ve estetik filan yok demiş.

Dürüst olan insanları her zaman seven oyuncu maço bir erkek.

visum china
visum china

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir